Rüya tabiri ara

Cover Image

Uzuv

Ekim 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Uzuv Görmek

Rüyada uzuv görmek, uzuv rüyası kişinin ailevi bağlarını, yakı akraba ve arkadaşlarını kendi sosyal yaşamını yakından içeren rüyalar bütünüdür. Bu rüyayı gören kimseler, hayatın zorluklarına aldırış etmeden örf adet ve dostluk ilişkilerine önem vererek hem kendisini hemde ailesini huzurlu kılarlar. Rüyada görülen uzuv sembolü bazen de geniş aileye, eş dost akrabalarla yapılan işlere, birlik ve beraberlik dahilinde yapılan işlerin kişiye bir çok anlamda yarar sağlamasına ifade edilir. Uzuv rüyası başka bir değişle cinsel organ şeklinde de tabir içerip bu rüya kimi zaman ölümle sonuçlanan hastalığı içerse de çoğu zaman da sevince, gayretle yapılan işte başarıya ulaşmaya, kabiliyete yorulur. Rüyada cinsel organın ya da uzvun uzadığını ya da büyüdüğünü gören kimse, geniş anlamda mal mülke ulaşarak kazancının her geçen gün artırır. Rüyasında cinsel organının kesildiğini ya da uzvunun koptuğunu gören kimse, hasta ise ölür, mal varlığı var ise kısa zaman da tüm mal varlığını kaybeder. Bu rüya bazen de elinizden çıkacak olan mala sonradan yine kavuşmaya ya da kaybetmiş olduğunuz şan ve şöhretinizi yeniden kazanma şansını bulmaya işaret etmektedir.

Rüyada Kopmuş Uzuv Görmek

Rüyada kopmuş uzuv görmek, bu rüya hayal kırıklığına, kazandığınız maddi ve manevi anlam taşıyan bir çok mal varlığını kaybetmeye, çaresizliğe işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, maddi zorlukların yanı sıra hastalıklarla da uğraşarak yaşadıkları hayattan her anlamda koparlar. Rüyada kopmuş uzuv görmek, halk içinde yadırganmaya, gözden düşmeye, yaptığınız hiç bir işin değer görmemesine, size inanan insanların sayısından günden güne azalma olmasına ifade edilir.

Rüyada Uzuv Kaybı Görmek

Rüyada uzuv kaybı görmek, uzuv kaybı rüyası hayal kırıklığına, beklentilerinizin altında sona ulaşmaya, sevdiğiniz kimselerden beklemeyeceğiniz davranışlar görmeye yorulur. Rüyasında uzuv kaybı yani cinsel organında rahatsızlık yaşayan kimse, kendisini her anlamda diğer insanlardan aciz görerek yaşantısı boyunca insanlardan daima uzak durur. Bu rüya üzüntüye, hayal kırıklığına, iç güdüsel bozukluğa da işaret etmektedir.

Rüyada Uzuv Kesilmesi Görmek

Rüyada uzuv kesilmesi görmek, bu rüya mal mülk kaybına, hasta kimseler için ölümle sonuçlanmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, zenginlerse fakirleşecek, sevdiği tüm güzellikleri kaybedecek hayata sıfırdan başlama noktasına geleceklerdir. Rüyasında cinsel organının kesildiğini gören kimse, mekan değişikliği ya da erkek evlat müjdesi gibi haberlere de nail olur.

Rüyada Uzuv Kopması Görmek

Rüyada uzuv kopması görmek, bu rüyayı gören kimseler, umutla yaklaştığı işlerde beklenileni göremediği gibi maddi anlamda da düşüşe geçerler. Uzuv kopması rüyası genel anlamıyla bakıldığında uyarı mahiyeti içerip gören kimsenin yaptığı yanlış işler ve çıktığı yanlış yollardan bir an önce dönmesi gerektiğini işaret eder. Rüyada uzvun koptuğunu görmek, kötü bazen de yola düşmeye, iftiraya, düzeninizin bozulmasına, çevreniz tarafından dışlanmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2581