Rüya tabiri ara

Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Arkadaşını Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşını görmek dünya hayatına oldukça yoğun bir şekilde adapte olduğuna, sevdiklerinden ve dostlarına uzun zamandır vakit ayıramadığına, fakat onları çok özlediğinin belirten rüyalardır. Ayrıca rüya sahibinin geçmişinden bir türlü kurtulamadığına, bu yüzden de hayatındaki yeniliklere ayak uyduramadığına işaret sayılır. Bu tarz rüyalar gören kişiler duygusal ve melankolik yapıda olup, önlerine çıkan her türlü fırsatı kaçıran kişilerin gördüğü rüyalar olarak da yorumlanır. Rüya sahibinin eski bir tanıdığından hiç olmadık bir zamanda haber alması olarak da yorumlanır.

Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir dileğinin kabul olacağına da işaret olarak sayılır. Rüyada eski tanıdıklarla ilgili kişilerin görülmesi rüya sahibinin ummadık bir zamanda çok sevinçli haberler alacağına ve yaşantısında çok huzurlu bir döneme gireceğinde habercisi sayılır. Rüya sahibi bekar ise eskiden tanıdığı birisiyle bir aşk yaşayacağına evlilik gibi hayatını değiştirecek bir olay içinde bulunacağına yorumlanır.

Kazancı artar toplum içinde önemli bir itibara kavuşur. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişi sevdiği bir arkadaşı ise, rüya sahibinin yakın çevresinden çok önemli bir destek alacağının da habercisi sayılır. Rüya sahibi, hasta ise sağlığına kavuşur borçları var iste tez vakitte borçlarından kurtulur. Eğer rüyasında sevmediği bir arkadaşını görürse bu aralar etrafındaki kişilere çok dikkat etmesi gerekir. Rüya sahibinin herkesle sırlarını paylaşmaması ve bu dönem içinde çok dikkatli ve temkinli olması şarttır. Aksi takdirde çok büyük sıkıntılar ile karşılaşacağını, etrafındaki kişiler tarafından dedikoduya ve iftiraya maruz kalacağını, çevresindeki insanlar ile kırgınlık ve dargınlıklar yaşayabileceğinin göstergesi olan uyarıcı rüyalardan bir tanesidir. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin din açısından oldukça bilgili bir kişi ile karşılaşacağına ve iman gücünün artacağına dair yorumlanır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşını görmek gören kişinin günahlarına tövbe ederek hatalarının farkına varması anlamını taşır. Çektiği sıkıntılar son bulur ve özlediği hayata tez vakitte kavuşur. Ayrıca bazı yorumculara göre de gördüğü kişiden haber alır. Rüya sahibi sabah uyandığı zaman rüyasını yorumlayamıyor ise kalbinin sesini dinlemesinde her zaman fayda vardır. Eğer rüya sahibi uyandığında kendini sıkıntılı ve stres halinde hissediyorsa rüyasında Hayra yorup Allah’a sığınmalıdır. Eğer mutlu, umutlu ve neşeli bir şekilde uyandıysa rüyasını yine hayra yorup bol miktarda şükretmelidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1486