Rüya tabiri ara

Rüyada Uzun Yılan Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada uzun yılan görmek, pek çok kişi için korkutucu olabilmektedir. Rüyaların her zaman hayatımızla doğrudan ilgisi olduğunu düşünmemiz mümkündür. Hatta bu konu ile ilgili olarak sürekli araştırma yapan insanların da varlığına rastlamamız mümkündür.Bunlar arasında yorumlanabilecek bir bilgi olarak “rüyada uzun yılan görmek” korkuya işaret etmektedir. Bunların yanı sıra rüyada görülen yılanla ilgili olarak farklı yorumlamalar yapılması da mümkündür:

  • Rüyada uzun yılan görmek aileden, eşinden veya evladından dolayı bir düşmanlıkla karşı karşıya kalman ya da direk onların düşmanlığını görmen de söz konusu olabilmektedir.
  • Bilindiği üzere yılan her zaman düşman olan bir hayvan olarak nitelendirilmektedir. Hz. Havva’nın Adem’i yasak elmaya ikna etmesine sebep de yılanlar olarak gösterilmektedir. Bu sebeple de yılanların başlangıçtan günümüze bir düşmanlık belirtisi olduğunu görebilmemiz mümkündür. Elbette rüyada uzun yılan görmek ile ilgili diğer ayrıntıların da rüyayı yorumlarken etkili olduğunu söyleyebilmemiz mümkündür.
  • Rüyada görülen uzun bir yılanın kişi tarafından tutulup etkisiz hale getirilmesi bu kişinin cesaretinin simgesi olabilmektedir. Bu yılanın kendisine zarar vermesi yakın olduğu bir kişiden zarar görmesi anlamına da gelebilmektedir.
  • Rüyasında bir yılanı yaktığını gören kişinin de düşmanlarını alt ettiği şeklinde bir yorum yapabilmek mümkündür.
  • Yılanın uçtuğunun görülmesi düşmanlarının kendinden uzaklaşması anlamına gelebilmektedir.
  • Küçük bir yılanı öldürdüğünü gören kişi için de yılan küçük çocuğunun öleceği şeklinde yorumlanabilmektedir.
  • Yılan avladığını gören kişilerin de çevresindeki düşmanların farkına vararak bu kişilerden kurtulacağı anlamına geldiğini de söylemek mümkündür.
  • Rüyada görülen uzun yılan düşmanlık, kin, nefret ve ihanet anlamlarına gelebilmektedir.

Görüldüğü üzere rüyada uzun yılan görmek her zaman düşman ve kötülük olarak yorumlanmaktadır. Sizin bu kişiye karşı tutumunuz ve bu yılanın size karşı tutumu ise gerçekte nasıl bir durum içinde olabileceğinizi yorumlamada yardımcı olmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2947