Rüya tabiri ara

Cover Image

Uzun Adam

Kasım 27, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada uzun adam görmek, uzun adam rüyası, kişinin iktidar sahibi, maddi ve manevi gücü sahip, her türlü gücü elde tutan kimseyle tanışacağına işaret eder. dini bakımdan eksik olmaya, girdiğiniz işlerde kararsız kalmaya, evlilik yoluna baş koymaya işaret eder. Ölmüş birini görmek, ifadesi zengin kimseler için daha güzel yasama delalet ederken, fakir kimseler içinse ele geçecek fırsatlara delalet eder. Bu kişi rüya sahibine maddi ve manevi anlamda yeterli desteği sunacağı gibi, geleceğini de garanti altında tutacak eylemlere de sürükler. Rüyada uzun adam görmek, hayatı garanti altında tutmaya, her türlü isteğin gerçekleşmesine, kendinizi diğer insanlardan şanslı görmeye işaret eder. Rüyada görülen uzun adamın yabancı uyruklu olması, kısa süreli yapılacak seyahate, sevdiğiniz kimselerden ayrı kalmaya, sonu hayırlı olan yola başvurmaya delalet eder. Uzun adam rüyası, ayrıca, bekar kimseler için sevdiği kişiyle çıkacakları uzun ömre, evli kimseler içinse sağlıklı erkek evladına yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimselerin manevi güçleri de yüksek olup hayalarının büyük bölümünü ibadet ederek ve secde yaparak geçirirler. Rüyada uzun boylu erkek görmek, mal ve mülke, şöhret sahibi olmaya, temiz kişiliğe işaret ederken, uzun boylu kadın görmek, ise hayırlı işe niyet etmeye, temiz kalpliliğe, yaptığınız iyiliklerin er geç karşılığını göreceğinize işaret eder.

Rüyada Uzun Adam Görmek Ne Demek?

Rüyada uzun adam görmek, bu rüya bir çok konuda sizlere yardımını dokunacak maddi gücü yüksek insanlara işaret eder. Bu kişiler, size yakınlıkları ile bilinen, sizin başarılı olmanız için her türlü fedakarlığı sağlayan iyi huylu kimselerdir. Rüyada görülen uzun adam sembolü bazen de çıkılacak yolculuğa, ailenizi geride bırakmaya, alın teri uğruna verilen yaşam savaşına yorumlanır. Bekar kimseler için görülen bu rüya kişinin evleneceği kimsenin çevresinin geniş olup zenginlikleri ile göz kamaştıran kimselerin olacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Uzun Adam Görmek

Rüyada ölmüş uzun adam görmek, dini bakımdan eksik olmaya, girdiğiniz işlerde kararsız kalmaya, evlilik yoluna baş koymaya işaret eder. Ölmüş uzun adam  görmek, ifadesi zengin kimseler için daha güzel yasama delalet ederken, fakir kimseler içinse ele geçecek fırsatlara delalet eder.

Rüyada Uzun Adamla Evlenmek

Rüyada uzun adamla evlenmek, uzun adamla evlenmek, rüyası bekar kimseler için varlık içinde haya sürdürmeye, geniş çevreye sahip olmaya, rahat hayata işaret eder. Rüyasında uzun adamla evlendiğini gören kimse, kendisini diğer insanlardan şanslı görmüş her türlü dileğine zahmet çekmeden ulaşmıştır.

Rüyada Uzun Boylu Adamla Tartışmak

Rüyada uzun boylu adamla tartışmak, bu rüya iş hayatınızda yaşayacağınız aksiliklere, yerli yersiz tartışmalara, canınızın sıkılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, rakiplerine karşı son derece dikkatli olmalı attığı her adımı ölçüp tartarak atmalıdır. Rüyada uzun boylu adamla tartışmak, bazen de boyunuzdan büyük işlere kakışacağınıza, hem kendinizi hem de kazandığınız mallarınızı tehlike altına alacağınıza tabir edilir

Rüyada Uzun Boylu Olduğunu Görmek

Rüyada uzun boylu olduğunu görmek, sağlık sorununa işaret eden rüya, kişinin uzun süredir yaşadığı sağlık sorunlarını atlatarak şifa bulup  hayatına kaldığı yerden devam edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, yaşadıkları olaylardan ders alıp geri kalan ömrünü ona göre şekillendirirler. Rüyada kısa boylu kimsenin kendisini uzun boylu olarak görmesi, iş hayatında yükselişine, başarıya ulaşmak adına çıktığı yolda ilerlemesine, maddi kazanca ulaşmasına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2345