Rüya tabiri ara

Rüyada Üzüm Ağacı Görmek

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada üzüm ağacı görmek ağacın çeşidine ve mevsiminde olup olmadığına göre farklılıklar göstermektedir. Bazı rüya tabiri yapan alimlere göre, rüyada mevsimin de görülen yeşil üzüm ağacı hayırlı, sadık, mal sahibi veya bolluk ve bereket getirecek bir kadına delalet eder diye yorumlanmaktadır.Rüyada görülen üzüm ağacının dallarında, bol miktarda yeşil ve siyah üzüm olduğunu gören kimsenin çok hayırlı ve bereketli işlerin gerçekleşeceğine, üzüm salkımları gibi bol mala kavuşulacağına dair bir işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında kurumuş bir üzüm ağacı görmek, işlerinin bir miktar kötüye gideceğine, beklediği bir işin sonucunda hayal kırıklığına uğrayacağı, yaptığı ticaretin sonunda zarara uğrayacağı şeklinde tabir olunmaktadır.

Rüyada Üzüm Ağacı Görmek başka bir alim ise, rüyada görülen, siyah ve yeşil üzüm ağacının, bol feyizli ilim öğrenmeye, çok ve sürekli mala kavuşmaya, hayırlı bir evlada, veya evlattan gelecek olan büyük bir iyiliğe işaret etmektedir şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında mevsiminde ağacından taze üzüm toplayarak yediğini gören kişi, hasta ise sağlığına kavuşacağına, hamile ise sağlıklı bir evlat dünyaya getireceğine ve doğan çocuğun bol rızka sahip olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada vaktinde beyaz üzüm ağacı görmek, yağmur ve çiğ düşmesi gibi hava olaylarının gerçekleşeceğine dair yorumlanmaktadır. Başka bir tabire göre ise, yeşil üzüm ağacı, gündüz yağmuruna, siyah üzüm ağacı ise gece şiddetli yağmur yağacağına işaret ettiği şeklinde tabir olunmaktadır.

Rüyada üzüm ağacından üzüm toplayıp yediğini görmek, rüyaların en iyisi ve en hayırlısıdır. Çünkü üzüm bir çok alime göre, bolluğun ve bereketin, dünya ve ahiret saadetinin, müjdecisi ve dünyadaki amellerinin kabul olunduğunun, ayrıca da devamının istendiğinin habercisi ve müjdecisidir. Rüyada ağaçtan toplanan üzüm bol, helal ve sürekliliği devam edecek olan kazanca delalet eder.

Mevsiminin dışında görülen üzüm ağacı ise, rüya sahibinin ummadığı yerden ve vaktinden önce kavuşacağı hayırdır. Bazen bu vaktinden önce elde edeceği mal haram mal olarak ta yorumlanmaktadır.

Bazı rüya tabiri yapan alimler, rüyada görülen siyah üzüm ağacının, üzüntü ve sıkıntıya veya şiddetli bir korkuya kapılacağına işarettir, şeklinde tabirlerde de bulunmuşlardır.

Kısacası rüyada üzüm ağacı görmek, genelde hayırlı bir şekilde yorumlamıştır. Sadece rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin durumu ve rüyanın içeriğine göre değişmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5517