Rüya tabiri ara

Rüyada Uzaya Gitmek

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada uzaya gitmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılara elde edeceğine, kazanç elde etmeye delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kimsenin kariyerinde en üst seviyelere kadar ulaşacağına, hayallerine ulaşmaya, maddi ve manevi açıdan da rahatlama ve yükselmeye tabir olunur. Rüya sahibinin maddi açıdan da manevi açıdan da zenginleşecek olmasına ayrıca da görgülü bir adama tabir olunur.

Rüyada Yıldızlar Arasında Dolaştığını Görmek

Rüyada yıldız arasında dolaştığını görmek, rüyayı gören kişin hayalini kurup bir türlü ulaşamadığı mevkie geleceğine ya da arzu ettiği bir şeyin yakın zamanda gerçekleşeceğine delalet eder. Maddi açıdan da manevi açıdan da yükselmeye ve zenginleşmeye delalet edip, rüyayı gören kimsenin asla hayal edemeyeceği nimetlere kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Uzayda Durduğunu Görmek

Rüyada uzayda durduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sabit bir yerde durduğunu görmesi kıymetli insanlar ile ahbaplık eder. Büyük meclislerde içinde yer alır. Rüya sahibinin güzel, huzurlu, mutlu bir hayatı olacağına sıkıntı ve dertlerinin biteceğine, arzu ettiği her şeye kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin düşmanlarından kurtulacağına, şerden, kötülükten ve beladan uzak kalacağına yorumlanır. Rüyada uzayda durduğunu görmek bazı âlimlere göre ise çok hayırlı olan bir kimse ile evlilik yapacağına yorumlanıp ayrıca çok kıymetli ve hayırlı evlatlar sahibi olup huzurlu, rahat ve mutlu bir aile yaşantısına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1671