Rüya tabiri ara

Cover Image

Uzanmak

Nisan 28, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada uzanmak, yüzüstü uzanmak sembolü bekar kimseler için evliliğe, evli kimseler içinse evlat sahibi olunmaya ya da çirkin işler içinde olmaya yorumlanır. Rüyada sırtüstü uzanmak, yapılan çalışmaların ardından istirahate çekilmeye, haklı kazanca ermeye, yahut da öğüt dinlememeye, başına buyruk yaşamaya tabir edilir. Rüyada uzanmak, bazen de zahmetsiz şekilde hayatı yaşamaya, arzu edilen her türlü nimete ulaşmaya, hayatı sadece güzel yönleriyle yaşamaya ifade edilir. Rüyasında uzandığını gören kimseler, ellerine geçen her türlü fırsatı kendi lehine çevirip geleceklerini güvence altında tutacak bir çok yatırımın içine gireceklerdir.

Rüyada Uzanmak Ne Demek?

Rüyada uzanmak, zorluk çekmeden amaca ulaşmaya, hayattan keyif almaya, refah dolu yaşantıya sahip olup sevdiğiniz kimselerle hoş muhabbet içinde olmaya yorumlanır. Uzanmak, rüyası sağlık ve sıhhate, kimseye muhtaçlık gütmemeye, çevrenizde var olan dostlarınızla ikili ilişkiler kurmaya ifade edilir. Rüyada uzanmak, bazen de ihtiyaç duyduğunuz tatile çıkmaya, stres ve sıkıntılardan uzak olmaya, vücut yorgunluğunu atarak kendinizi her yönden huzurlu hissetmeye tabir edilir.

Rüyada Uzandığını Görmek

Rüyada uzandığını görmek, parlak ve yaşanılır geleceğe sahip olmaya, ele geçirilen fırsatları değerli kılmaya, hem kendinize hem de ailenizi yaşanılır güzel hayat sunmaya yorumlanır. Rüyasında uzandığını gören kimse, her anlamda kendisini ailesine ve işine adamış maddi fazlalıklardan kaçınmış sevdikleri insanlara daima iyiyi ve güzeli  göstermiştir.

Rüyada Yere Uzanmak

Rüyada yere uzanmak, hayatın yaşanılır hale gelmesine, işlerin hafiflemesine, her türlü kazanca kolay yollarla ulaşma şansını yakalamaya yorumlanır. Rüyasında yere uzandığını gören kimse, çektiği zahmetlerin ve zorlukların ardından başarıya ulaşmanın keyfine vararak verdiği her nimet için mevlaya binlerce kere şükreder.

Rüyada Yatağa Uzanmak

Rüyada yatağa uzanmak, yatağa uzanmak sembolü kişinin gördüğü rüyaya bağlı olarak farklı sembollerde ifade edilir. Örneğin rüyada yeni ve temiz yatağa uzanmak, huzur bulmaya, sakinliğe, hayırlı nasip ve kısmete, bolluk içinde olmaya yorumlanır. Rüyada eski kirli yatağa uzanmak, maddi anlamda dara düşmeye, hayal kırıklığı yaşamaya, musibet ve kötülükler içinde hayatınızı sürdürmeye ifade edilir.

Rüyada Uzanmış Birini Görmek

Rüyada uzanmış birini görmek, uzanan kimsenin tüm gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak maddi güce  ve kudrete sahip olup hayatını bu anlamda kazanacağına yorumlanır. Rüyasında uzanmış birini gören kimse, ticari hayatında başarıdan başarıya koşup attığı her adımda hayırlı sona ulaşır. Rüyada uzanmış birini görmek, kimi zaman da çevrenizde rahatsızlık hissi verecek kimseleri uzak kılmaya, hayatınızı zahmetsizce yaşamaya, her halinize şükretmeye ifade edilir.

Rüyada Kumsala Uzanmak

Rüyada kumsala uzanmak, kişinin kendisine iyi gelecek mutlu olmasına vesile olacak etkinlikler içinde olup iş hayatının stres ve sıkıntılarından biraz olsun kendisini arındıracağına yorumlanır. Rüyada kumsala uzanmak, bazen de kendinizi güvende hissetmeye, huzuru bulmaya, sevdiğiniz kimselerle mutlu olacağınız anlar yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Çimlere Uzanmak

Rüyada çimlere uzanmak, hayatın vermiş olduğu tüm dert ve sıkıntılardan kurtulmaya, sakinliği bulmaya, hayatı güven ve huzur içinde yaşamaya yorumlanır. Rüyasında çimlere uzandığını gören kimse, kendisini mutlu kılacak hayata vasıl olup elde ettikleri ile güven içinde yaşarlar. Rüyada çimlere uzanmak, bazen de Allah’a karşı yapılan yalvarışa, tövbe etmeye, af dilemeye ifade edilir.

Rüyada Yüzüstü Uzanmak

Rüyada yüzüstü uzanmak, hayatı güzel yönleriyle yaşamaya, stres ve sıkıntı içeren durumlardan uzak olmaya, kazancı kolay yollarla ifşa etmeye yorumlanır. Rüyada yüzüstü uzanmak, bazen de şanssızlıkların ortadan kalkmasına, hayatın istenilen şekilde ilerlemesine, amaca ve hedefe ulaşmaya tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6114

Rüya Sitesi Linkleri