Rüya tabiri ara

Rüyada Uyuz Köpek Görmek

Nisan 13, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Uyuz Köpek Görmek, bu rüyayı gören kişinin hem zevkine hem de sefasına oldukça düşkün bir kimse olarak tabiri yapılmaktadır. Ayrıca rüyasında uyuz köpek gören kimse, hal ve hareketleri pek de iyi olmayan insanlar ile bir araya gelinerek kurulacak olan arkadaşlığa delalet etmektedir. Rüyada uyuz köpeğin havladığını görmek, genellikle rüya sahibinin çok şirret ve tamahkar bir kimse olmasını temsil etmektedir.

Rüyada Uyuz Köpek Öldürmek rüyayı gören kişiye düşman olan birisinden büyük bir kötülük görerek zarar uğramasına ya da aniden hastalanacağına delalet etmektedir. Başka bir tabircinin yorumunda rüyasında uyuz olan bir köpeğin görülmesi, rüya sahibinin etrafında olan ahmak bir kişinin dedikodusunu yapmasına alamet olmaktadır. Bir alimin tabirinde rüya sahibinin bazı dostlarının kötü durumda olduklarını haber vermektedir. Arkadaşlarının bu kötü durumundan dolayı rüyayı gören kişininde büyük üzüntüler duyacağı şeklinde tabiri yapılmaktadır.

Rüyada Uyuz Köpek Saldırması rüya sahibinin kendi geleceği ile yaşayacağı olaylar ile alakalı olabileceği gibi, aynı zamanda bazende olmayacağına rivayet edilmektedir.

Ayrıca rüya sahibinin günlük yaşamında kendi içinde yaşayacağı bazı karmaşalar olarak da tabiri yapılır. Hatta bu karmaşalardan bazen rüyayı gören kişinin kendisinin bile içerisinden çıkamayacağını düşünmesi ile alakalı olarak da yorumu yapılmaktadır. Rüyada görülen uyuz köpek, çoğunlukla gören kimsenin özel ya da iş yaşantısında çıkılamayacak zor durumlarda kalması şeklinde alamet olunmaktadır.

Rüyada Uyuz Köpekler Görmek evine rahatlıkla girip çıkan zalim bir düşmanı işaret etmektedir. Ayrıca bu zalim kişinin rüya sahibinden menfaat edeceğine ve onu istediği gibi rahatlıkla kullanması olarak rivayetler bulunmaktadır. Bir ulemanın tabirinde hem varlık olarak hem de büyük güçlü bir kimse olduğunu göstermektedir. Eğer rüyasındaki uyuz köpeği öldürdüğünü gören kişi, kendine düşmanlık besleyen kişiye karşı galip gelmesine delalet etmektedir. Rüyasında gördüğü uyuz köpeği etini yediğini gören rüya sahibi, kendi hayatındaki düşmanına mağlup olur ya da mal varlığından kaybetmesi olarak tabiri yapılır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17408