Rüya tabiri ara

Cover Image

Uyuyan

Nisan 29, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada uyuyan görmek, kişinin kargaşa ve gürültüden uzak sakin, huzurlu hayatın içinde bu anlamda varlığını sürdüreceğine yorumlanır. Bu rüya kişinin verdiği sözlere karşı son derece bağlı olup yapamayacağı olayların içine girmeyeceğine işaret edilir. Rüyada uyuyan bir kimseyi görmek, bazen de refah içinde yaşamaya, her türlü kazanca vasıl olmaya, mevki ve makam içinde hayatı yaşamaya tabir edilir. Rüyada uyuyan görmek, yardım görmeye, iş yaşantınızın günden güne daha güzel hal almasına, güç ve kudrete ulaşarak mevki sahibi olunmaya delalet eder.

Rüyada Uyuyan Görmek Nedir?

Rüyada uyuyan görmek, sıkıntılardan, aksiliklerden ve belalardan uzak olmaya, hayatı güzel yönleriyle ele almaya, hayatın her karesinde mutlu olunmaya yorumlanır. Bu rüya kişinin gerek topluma gerekse ailesine karşı tutum ve davranışları ile olumlu etkiler yaratarak adından sıkça söz ettirecek bir çok başarıya imza atacağına işaret edilir. Rüyada uyuyan görmek, bazen de mali durumda artışa, gelir düzeyinizin yükselmesine, izzet ve ihtişamlı hayatın içinde ömrü vakıf kılmaya ifade edilir.

Rüyada Uyuyan Birini Görmek

Rüyada uyuyan birini görmek, sevdiğiniz bir yakınınızla birlikte olmanın keyfini çıkarmaya, yaşanılan güzel anıların sürekliliğini sağlayarak varlığınızı daim kılmaya yorumlanır. Rüyada uyuyan birini görmek, bazen de maddi anlamda destek görmeye, çevrenizde yaşanılan olayları aldırış etmemeye, kendi yolunuza bakmaya ifade edilir. Uyuyan birini görmek, ifadesi, inançta kudrete ulaşmaya, ibadeti eksiksiz yerine getirmeye, hayırlı olacak her türlü etkinliğin içinde boy göstermeye tabir edilir.

Rüyada Uyuduğunu Görmek

Rüyada uyuduğunu görmek, genel anlamda aldatılmak olarak ifade içeren bu rüya kişinin hanesini yıkacak üçüncü bir kimsenin olacağına işaret eder. Bu rüya eşler arası ayrılığa, hanede birlik ve düzenin kopmasına, kişinin ilerde pişmanlık duyulacak bir çok hatanın içine düşeceğine ifade edilir.

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyada uyuyan bebe görmek, ticari başarıya, kararlılıkla çıkılan yolda hayırlı sona ulaşmaya, azminiz ve kararlılığınız sayesinde her türlü işin üstesinden gelinmeye yorumlanır. Rüyada uyuyan bebek görmek, alınacak müjdeli habere, kısmetin açılmasına, dileklerin kabulüne ermeye ifade edilir. Uyuyan bebek sembolü kimi zaman da  hak elde etmeye, çevrenizde ilgi görmeye simgelenir.

Rüyada Uyuyan İnsanlar Görmek

Rüyada uyuyan insanlar görmek, çıkılan yolda yalnız bırakılmaya, dostlarınızla yaptığınız işlerde umduğunuz sonuca ulaşamamaya, maddi anlamda zarar görecek işler içine düşmeye işaret edilir. Rüyada uyuyan insanlar görmek, bazen de haykırışlara sessiz kalınmaya, çevrenizde yaşanılan üzücü olayları görmezden gelmeye, yenilgiye delalet eder.

Rüyada Uyuyan Birinin Üstünü Örtmek

Rüyada uyuyan birinin üstünü örtmek, bu rüya kişinin son derece kararlı yapıya sahip olup aklına koyduğu her işi yapma duygusu ile hayatını sürdüreceğine yorumlanır. Rüyasında uyuyan kimsenin üstünü örttüğünü gören kişi davranışları ve yardıma açık oluşu ile insanların gözünde her daim değer kazanmış bir çok insana örnek teşkil edecek atılımlarda bulunmuştur. Rüyada uyuyan birinin üstünü örtmek, bazen de rızkın azalmayacağına, bir çok eylemin içinde yer alınacağına, hayır getirecek haberler alınacağına tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6343

Rüya Sitesi Linkleri