Rüya tabiri ara

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada uyuşturucu kullanmak iyiye yorulmaz ve zor günlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu günlerde büyük sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalacağına, oldukça olumsuz bir döneme girileceğine ve her işte birçok aksaklığın karşısına çıkacağına, manevi anlamda çok yıpranacak olan rüya sahibinin, yaşadığı endişe ve stres yüzünden çökeceğine, dert sahibi olacağına, üzüntülü zamanlara alamet eder.

Rüyada Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüyada uyuşturucu kullandığını görmek kişinin bu günlerde çok şanssız ve kısmetsiz olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çok güvendiği sırtını dayadığı kişilerden kötülük göreceğine, bu kişilerin rüya sahibinin kuyusunu kazacağına, uzun bir süre bu durumdan sıyrılamayacağına delalet eder.

Rüyada Uyuşturucu Almak

Rüyada uyuşturucu almak rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı olaylar neticesinde ders alacağına ve attığı her adımda daha dikkatli hareket edeceğine alamet eder. Kişinin iyi niyetli ve saf kalpli biri olduğuna ancak çevresindekilerin bunu kullanacağına, bu durumun rüya sahibini çok üzeceğine ve derinden etkileyeceğine tabir edilir.

Rüyada Uyuşturucu Madde Kullanmak

Rüyada uyuşturucu madde kullanmak kişinin etrafında kendisi için kötü planları olan, kuyusunu kazan ve her anını kollayarak kötülük yapma yoları arayan bir takım kişilerin bulunduğuna, bu kişilerin yaptığı planlarda başarılı olacağına ve rüya sahibini çok üzeceğine, ruhsal bir bunalıma girecek olan rüya sahibinin manevi anlamda kendisini çok zor toplayacağı bir dönemde olacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1327

Rüya Sitesi Linkleri