Rüya tabiri ara

Rüyada Uykudan Uyanmak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada uykudan uyanmak kişinin hayatına daha gerçekçi bakacağına ve bu şekilde hareket edeceğine, çevresinde kendisine zarar vermek isteyenlere fırsat vermeyeceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise çaba sarf etmeye, ibadet edip maneviyatı güçlendirmeye, hak yolunda ilerlemeye ve iyi bir insan olmak için çaba göstermeye, ömrünün uzun olacağına, sağlıklı bir hayata sahip olunacağına da işaret eder.

Rüyada Uykudan Uyanıp Tekrar Uyumak

Rüyada uykudan uyanıp tekrar uyumak kişinin hayatındaki bazı değişikliklerin habercisi bir rüyadır. Kişinin bu günlerde kendini yorgun ve halsiz hissettiğine, üzerindeki rehaveti bir türlü atamadığına, hayatına şekil vermek ve geleceği için plan yapmak istediğine ancak tembelliğinden hiçbir işe el uzatmadığına delalet eder. Kişinin bu günlerde canını sıkan bazı durumlar olduğuna, gün geçtikçe üzerindeki sıkıntı ve stresin arttığına ancak bu durumu kimse ile paylaşmadığına işaret eder.

Rüyada Korkuyla Duyarak Uyanmak

Rüyada korku ile uykudan uyanmak iyiye yorulur. Kişinin ruh halinin pozitif olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bir olayın etkisi altında kaldığına ve bu durumun uzun süre kişiliği üzerinde iz bırakacağına, korku olarak kalacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin büyük hastalığa yakalanacağına, tehlikeli bir durumun ortasına düşeceğine de yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3988