Rüya tabiri ara

Cover Image

Uyarmak

Mart 18, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada uyarmak, hakkınızda yalan yanlış sözlerde bulunan sizi çevrenizce zor duruma düşmenize sebep olan bir yakınınızı uyarı niyetinde bulunmaya işaret eder. Rüyada hanenizde bir kimseyi uyarmak, o kişinin davranışlarının ilerde başına dert açmaması ve zarar görmemesi için adaletli ve iyi niyetle uyarma biçimine tabir edilir. Uyarmak, rüyası genelde kişinin sosyal hayatı ve iş hayatında kendisine yönelik yapılan saldırılara karşı sessiz kalmayarak girdiği her ortamda dişini göstererek hakkını arayacağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, dürüstlüğünden ve kişiliğinden ödün vermeyen, çevresindeki herkese karşı iyi niyetli olan, dürüst başarılı kişilerdir.

Rüyada Uyarmak Ne Anlama Gelir?   

Rüyada uyarmak, uyarmak, sembolü, kişinin hayatı boyunca çevresindeki kişilere karşı sergilediği tutum ve davranışına, her türlü ortamda hakkını aramasına ifade edilir. Bu rüya kişinin kendisine olan güvenini artırarak girdiği her türlü işi kolaylıkla başarması anlamına işaret eder. Rüyada uyarmak, bazen de sevdiğiniz kimseleri gittikleri yolun yanlış olduğu kanısına vardırmaya, ona gelecek kötülükleri engellemeye çalışarak onu her türlü beladan korumaya tabir edilir.

Rüyada Arkadaşını Uyarmak  

Rüyada arkadaşını uyarmak, bu rüya sıcak samimi dostluklara, zamanı solmayacak arkadaşlıklara, hayatın her alamında birlik ve beraberlik içinde yaşamaya tabir edilir. Rüyada arkadaşını uyarmak, bazen de ona maddi ve manevi yardım etmeye, onu kötülüklerden ve şerden korumaya, güzel olanı kılmaya tabir edilir.

Rüyada Birinin Sizi Uyarması  

Rüyada birinin sizi uyarması, rüya sahibi için hayırlı olmayan bu rüya kişinin düşüncesizce davranışları ve vurdumduymaz davranışları ile hem kendisine hem de çevresine zarar vererek kendisine yönelik yapılan uyarıları dikkate almayacağına yorumlanır. Rüyada birinin sizi uyardığını görmeniz, bazen de ondan destek görmeye, rahatlamaya, ağız tadının olmasına ifade edilir.

Rüyada Hırsızı Uyarmak  

Rüyada hırsızı uyarmak, rüyasında hırsızı uyardığını gören kimse, hırsızın içinde beslediği kötü duygularının körelterek doğru yolu bulmasına vesile olup maddi olmasa da manevi olarak en hayırlı olanı kılacağına yorumlanır. Rüyada hırsızı uyarmak, bazen de kaybedilen malları geri kazanmaya, nasibin açılmasına, mutlu olup yola devam etmeye tabir edilir.

Rüyada Eşini Uyarmak 

Rüyada eşini uyarmak, bu rüya kişinin eşine olan güven duygusunu yitirerek şüphe duyacağı bir takım olayların içine düşeceğine yorumlanır. Rüyasında eşini uyardığını gören kimse, hanede gerginlik çıkmasına sebebiyet vererek hanede ayrılık rüzgarlarının esmesine sebep olacaktır. Bu rüya bekar kimseler içinse hayatınıza girecek kişiler konusunda dikkatli olup onlara karşı duygularını kolayca ifade etmekten kaçınmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Çocuğunu Uyarmak 

Rüyada çocuğunu uyarmak, bu rüya kişinin kazandığı sorumluluklarını gereğinden fazla ciddiye alarak otoriter yapısı yüzünden hanede birlik ve düzenin bozulacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, yapı itibariyle aşırı baskıcı olup, girdiği her ortamda otoritesini korumak amacı güder. Rüyada çocuğunu uyardığını görmek, çocuğunuzu eğitim aşkına teşvik etmeye, yaptığı hataları için ders vermeye, onu topluma kazandırmak için her türlü cefayı sağlamaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6115