Rüya tabiri ara

Rüyada Uyanmak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada uyanmak kişinin içinde bulunduğu durum ile ilgili farkındalığının artacağına ve yaşamının kontrolünü eline alacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin arkasından iş çeviren ve kötülük yapmak için fırsat kollayan bazı kişiler olduğuna, yaşanan bir olayın ve durumun rüya sahibinin bu kişileri fark etmesine sebep olacağına, daha dikkatli hareket edeceğine ancak sonunda abu kişileri hayatından tamamen çıkaracağına da işaret eder. Rüyada uyanmak manevi uyanışa da yorulur ve kişinin dinini da çok anlamak ve yaşamak için kendini geliştireceğine delalet eder.

Rüyada Uykudan Uyanıp Tekrar Uyumak

Rüyada uykudan uyanıp tekrar uyumak kişinin hayatındaki bazı değişikliklerin habercisi bir rüyadır. Kişinin bu günlerde kendini yorgun ve halsiz hissettiğine, üzerindeki rehaveti bir türlü atamadığına, hayatına şekil vermek ve geleceği için plan yapmak istediğine ancak tembelliğinden hiçbir işe el uzatmadığına delalet eder. Kişinin bu günlerde canını sıkan bazı durumlar olduğuna, gün geçtikçe üzerindeki sıkıntı ve stresin arttığına ancak bu durumu kimse ile paylaşmadığına işaret eder.

Rüyada Korkuyla Uykudan Uyanmak

Rüyada korku ile uykudan uyanmak iyiye yorulur. Kişinin ruh halinin pozitif olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bir olayın etkisi altında kaldığına ve bu durumun uzun süre kişiliği üzerinde iz bırakacağına, korku olarak kalacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin büyük hastalığa yakalanacağına, tehlikeli bir durumun ortasına düşeceğine de yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2152

Rüya Sitesi Linkleri