Rüya tabiri ara

Cover Image

Üvey

Ocak 28, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada üvey görmek, iyiye ve güzele yorumlanmayan üvey sembolü kişinin rahatsızlık duyacağı olaylarla karşı karşıya kalarak güvendiği kimselerin oyunlarına geleceğine yorumlanır. Rüyada görülen üvey sembolü bazen de insanların oyunlarına maruz kalmaya, eziyet çekmeye, hayatınızın zorlaşmasına ifade edilir. Rüyada üvey görmek, kişinin çevresine karşı son derece dikkatli ve duyarlı olup olaylara karşı akılcı davranışlar sergilemesi gerektiğine, başkalarının hatalarına göz yummak erine sesiz kalmayarak hakkını savunacağına ifade edilir. Rüyada üvey görmek, bazen de yalan yanlış sözlerle anılmaya, insanların gözünde değer kaybetmeye, asılsız olaylara karışmaya ifade edilir.

Rüyada Üvey Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada üvey görmek, üvey rüyası eşler arası kopukluğa, sevginin ve saygının yerini tatsız durumların almasına, hanede ayrılık çanlarının çalmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler hayatlarını karartacak bir çok üzücü olayların içinde olup yaşadığı her anı kabus şeklinde sürdürür. Rüyada üvey görmek, kimi zaman da yanlış arkadaşlıklar edinmeye, başınızı derde sokmaya, boyunuzu aşacak olayların içinde olmaya ifade edilir.

Rüyada Üvey Anne Görmek  

Rüyada üvey anne görmek, üvey anne rüyası kişinin ailesiyle olan sorunlarına, tartışmaların içinde olmasına, hoşlanmadığı kimsenin geçirdiği bir kazaya şahitlik yaparak yaşanan olayın etkisinde kalmaya yorumlanır. Rüyada görülen üvey anne sembolü bazen de kötü niyetli, fitne fesat, kimseden dolayı canınızın ciddi anlamda sıkılarak girdiğiniz işlere adapte olma konusunda zorluk çekeceğinize ifade edilir.

Rüyada Üvey Baba Görmek  

Rüyada üvey baba görmek, bu rüya güven duygusunun yok olmasına, sevdiğiniz ailenizden bir parça olarak gördüğünüz kimselerin oyunlarına maruz kalmaya, hayatı başı boş yaşamaya yorumlanır. Rüyada üvey baba görmek, bazen de kötü sözlere maruz kalmaya, iş performansınızın olumsuz anlamda etkilenmesine,  yapılan işlerde başarısız olunmaya ifade edilir.

Rüyada Üvey Evlat Görmek  

Rüyada üvey evlat görmek, üvey evlat rüyası kişinin toplumda saygın gören, ağır başlılığı ile bir çok insanın beğenisi kazanan yapıya sahip olduğuna işaret eder. Rüyada üvey evlat görmek, bazen de alınacak hayırlı habere, güce ve kudrete nail olmaya, sırtınızı yaslayabileceğimiz vefalı bir arkadaşa sahip olmaya işaret edilir.

Rüyada Üvey Kardeş Görmek  

Rüyada üvey kardeş görmek, kişinin iş hayatında kendisini göstermek amacıyla çıktığı yolda ele geçireceği fırsatlar ile başarıya ulaşarak hayatını kolaylaştırma noktasına geleceğine yorumlanır. Rüyada üvey kardeş görmek, bazen de riski ve zorlukları göze almaya, başarı konusunda kararlılıkla ilerlemeye, sunulan nimetleri yerinde değerli kılmaya ifade edilir.

Rüyada Üvey Abla Görmek  

Rüyada üvey abla görmek, üvey abla rüyası hayal edilen mutlulukların sonlanmasına, başarısız olunmaya, çıkılan yollarda başarısızlığa erimeye yorumlanır. Rüyada üvey abla görmek, bazende başı boş kimselere, buyrukları görmezden gelmeye, kişinin hayatı kendi buyrukları doğrultusunda yaşamasına ifade edilir.

Rüyada Üvey Olduğunu Görmek   

Rüyada üvey olduğunu görmek, kişinin rüyasında üvey olduğunu görmesi, hayatını her köşesinde buruk yaşayarak diğer insanları kendisinden üstün görmesine, öz güven yetersizliği sebebiyle girdiği her işte başarısız olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler  amaçsız ve başı boş yaşayan, hayal kurmak yerine kurlu düzenini sürdürme amacı gütmüş ,sıradan kimselerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6937

Rüya Sitesi Linkleri