Rüya tabiri ara

Rüyada Üvey Baba Görmek

Aralık 3, 2018 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Üvey Baba Görmek iş hayatında ve aile hayatında iyi bir yere gelmeye ve çevrede sevilen biri olmaya dalalet eder. Rüyada üvey baba olduğunu görmek, eğer üvey baba kızgın halde görülüyor ise aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına ve bu nedenle sıkıntı çekileceğine gelir.

Rüyada üvey baba olmak, ayrıca bu rüya kısa zamanda maddi anlamda rahatlamak anlamına da gelmektedir.Bazı din alimlerine göre rüyayı gören kişi kısa zamanda iş hayatında yükselir ve gelir düzeyi de artar. Bir yerde maaşının artacağı ya da terfi edeceği anlamı da çıkarılabilmektedir.

İmam Nablusi (r.a)’a göre bu rüya hayırlı bir rüyadır ve kısa bir süre sonra işinde ve aile hayatında sözü geçen biri haline gelinir. Ayrıca maddi olarak gelir seviyesinin artacağı ve daha iyi bir maaş alınacağı anlamını çıkarmaktadır. Din alimleri bu rüyanın aynı zamanda sıkıntılardan kurtulmak ve bir derdi kolayca alt etmek anlamına geldiğini söylemişlerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3189