Rüya tabiri ara

Rüyada Üvey Anne Görmek

Kasım 19, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada üvey anne görmek, hayırla yorumlanması gereken rüyalar arasında yer alırken; olumsuz görülen rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişinin yakınlarında bulunan hasta birinin ölüm haberinin alınması ile yorumlanmıştır. Bu haber sonrasında kişinin yaşayacağı büyük üzüntüye, sıkıntılarının artacağına, psikolojik anlamda huzursuz zamanlar yaşayacağına alamettir. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan yakınlarından dolayı rahatsız olduğundan kendini sıkan ortamlar içerisinde huzursuz bulunduğuna yorum edilir.

Rüyada üvey anne görülmesi kişinin iş hayatında da yaşanılan olumsuzluklara tabir edilir. İş hayatında çabalar vermesine rağmen bir türlü rahata kavuşamadığına yorum edilir. Bu kişinin ailevi ve iş hayatında yaşayacağı sıkıntıların büyüklüğüne yorum edilirken; günlük yaşantısı içerisinde içinde bulunduğu çıkmazlara tabir edilir. Rüyada üvey anne görmek kişinin elinde bulunan imkanı kaybedeceğine bu sebepten de sıkıntılı zamanlar yaşayacağına tabir edilir. Bu rüya uyarıcı rüyalar arasında yer alırken; hastalık, ölüm, mal kaybı, büyük kavgaların habercisi olarak da yorumlanır. Kötü haber alma ile ilgili ipuçları veren rüyalar arasındadır.

Rüyada üvey anneyle tartıştığını görmek, kişinin içerisinde bulunduğu maddi sıkıntılara, gereksiz harcamalardan dolayı hayatının belirli döneminde çekeceği sıkıntıları alamettir. Rüyada üvey anneyle tartışmak etrafında bulunan kişiler tarafından yanlış anlaşılması ile yorum edilir. Rüyayı gören kişinin ailevi hayatında yaşayacağı büyük sıkıntıya, alacağı olumsuz habere, etrafında bulunan sahte dostluklara, maddi ve manevi anlamda yaşanılacak büyük kayıplara yorum edilir.

Rüyada üvey anneyle tartıştığını gören kişinin eline geçecek parayı gereksiz şekilde harcaması sonucunda zor durumda kalacağına, hırslı yapısından dolayı kendisinin zarar göreceğine yorum edilir.

Bu kişinin etrafına karşı olan güveninin zedelenmesi durumu ile kendisini yalnız hissetmesine alamettir. Rüyayı gören kişinin hayatında alacağı kararlara dikkat etmesi, doğru düşünerek değerlendirme yapması sonrasında karar alması gerektiğine yorum edilirken; görülen buraya uyarıcı olan rüyalar arasında yer alır.

Rüyada üvey annenin bağırması, görülen rüyanın hayra yorulması gerekir. Rüya sahibinin gerçek hayatında ailesinden sakladığı bir işle alakalı olayın açığa çıkmasına tabir edilir.

Rüyada üvey annenin bağırdığını görmesi kişinin iş ve evlilik hayatında yaptığı hatalar dolayısı ile zorluklar içerisinde bulunduğuna yorum edilir. Bu kişinin gerçek hayatında ailesinin rızasını almadan eline geçen bir paranın yalnış değerlendirmesi sonucu zarara uğrayacağına alamettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin haram paraya bulaşacağına, içinde bulunan kötülüklerden dolayı sıkıntı çekeceğine, akrabaları ile giden olumsuz ilişkilere yorum edilir. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilere zarar vermesi, onları kırması sonucu ilişkilerinde yıpranmalar meydana gelir.

Rüyada üvey annenin bağırması gizli işler sonucunda bu işin ortaya çıkması sonucu etrafındaki herkesden tepki almasına, ailesinde bulunan pişmanlıklar sebebiyle onların rüyayı gören kişiye sırtına dönmesine alamettir. Annesiyle arası kötü ise onun gönlünü alması için yorumlanır. Rüyada üvey annenin bağırması hile ile kazanılan paraya de işaret edilir.

Rüyada üvey baba görmek, beklenmedik bir anda beklenmedik kimselerden duyulacak moral bozucu sözlere ve kişinin içine kapanmasına işarettir. Bazı konularda çevresi tarafından güven kaybı yaşayabilir. İtibarı zedelenebilir. Üvey baba görmenin olumlu bir yorumu da vardır. Kişinin iş ve sosyal hayatında bugüne kadar olduğundan çok daha aktif olması, yeni atılımlar yapması anlamına da gelir.

Rüyada üvey evlat görmek, aile bağlarını çok fazla kuvvetli olmaması anlamına gelir. Ya da ailesinden yana yaşadığı bazı kırgınlıklar ve bazı dışlanmışlıklara da delalet eder. Aileden ve yakın çevreden duyulacak hoş olmayan sözler ile onlardan uzaklaşmak anlamına gelir.

Rüyada üvey kardeş görmek, iş yaşamında kişiye sorun çıkartacak problemli kimseler anlamına gelir. Bazı can sıkıcı durumlar yaşanabilir. Kişinin hoşuna gitmeyen insanların, yaptığı işte önemli görevlere gelmesi ve bu yüzden huzurunun kaçması olarak yorumlanabilir. Bu kişilerle yaşanacak sürtüşmeler kişiyi iş yaşamından uzaklaştırabilir. Bu yüzden bu kişilere karşı tepkisiz kalmak ve tedbirli olmak her zaman bir avantaj olacaktır.

Rüyada üvey yenge görmek, mal ve mülk gibi kısmetlere ortak çıkması ve kişinin malının bölünmesi anlamına da gelebilir. Üvey yenge görmek bu anlamda hayra yorulmaz. Bazı kıskanç dedikoducu kimselere ve bunlardan dogacak şanssızlıklara işarettir. Aynı zamanda kişinin eşiyle ya da birlikte olduğu kişi ile arasının açılmasına da sebep olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4128