Rüya tabiri ara

Rüyada Üşümek

Rüyada üşümek görmek, görülen bu rüyayı iki şekilde yorumlamak mümkündür. Bu rüya sevince, mutluluğa, kısmete, şansa yorulurken aynı zamanda sıkıntıya, üzüntüye, derde ve acıya işaret eder. Rüya sahibi soğuk,karlı havada üşüdüğünü görüyor ise, bu rüy...

Rüyada üşümek görmek, görülen bu rüyayı iki şekilde yorumlamak mümkündür. Bu rüya sevince, mutluluğa, kısmete, şansa yorulurken aynı zamanda sıkıntıya, üzüntüye, derde ve acıya işaret eder. Rüya sahibi soğuk,karlı havada üşüdüğünü görüyor ise, bu rüya kişinin tez vakitte çok mutlu olacağı güzel haberler alacağına, sevinç ve mutluluğu bir arada yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi sıcak, yaz mevsiminde üşüdüğünü görmüş ise, kişinin başının belaya karışacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlarının her geçen gün dahada artacağına ve omuzlarına ağır bir yük gibi oturacağına işaret eder. İşlerinde yaşayacağı aksiliklere, krizlere yorulur iken aynı zamanda kişinin maddi kayıplara uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada üşümek, bulunduğunuz şehirde yaşadığınız sıkıntılardan ötürü bir şehir değişikliğinin habercisidir. Bu şehir değişikliği size çok fazla iyi gelecektir bu konuda karar vermekten çekinmeyin. Bulunduğunuz ortam sizin için iyi değil, rahatlamak istiyorsanız bir an önce şehir değişikliği yapmalısınız. Rüyada üşümek, annenizle veya babanızla aranızda kısa bir zaman öncesinde küçük bir münakaşa geçmiş olabilir ama onlara kızmamanız gerektiğinin bir habercisidir. Bu tartışmada istediğiniz anlayacaklar ve onlarla daha mutlu olacaksınız. Rüyada üşümek, annenizle veya babanızla aranızda kısa bir zaman öncesinde küçük bir münakaşa geçmiş olabilir ama onlara kızmamanız gerektiğinin bir habercisidir. Bu tartışmada istediğiniz anlayacaklar ve onlarla daha mutlu olacaksınız.

Rüyada üşümek donmak, tanıdığınız birinin başına gelecek olan kötü bir olay karşısında oldukça soğuk kanlı olarak durumu toparlayacağınız anlamına gelmektedir.Rüyada üşümek titremek, ilişkinizdeki bazı sorunları uzun zamandır düşünüyorsunuz. kafanızdaki sorunları partnerinizle sakin bir şekilde oturup konuşmanızın faydası var. Bu tartışmalar sırasında oldukça stressiz olmanızın yeri önemlidir.

Rüyada sıcak havada üşüdüğünü gören kişinin yakın çevresinde bulunan insanlar tarafından kıskanıldığı ifade edilir. Bu kıskançlığın tedbirli davranılmazsa zararlı sonuçlar doğurabileceği belirtilmiştir. Rüyasında sıcak havada üşüdüğünü gören kişilerin çevrelerinde bulunan insanlara karşı daha dikkatli ve daha temkinli olmaları faydalı olacaktır.

Sıcak havalarda üşüdüğünü görmeyi “kötü bir şeye ilgi duymak” biçiminde yorumlayan alimler de bulunmaktadır. Buna göre rüya sahibinin nefsinin yönlendirmesine uyarak hatalar yapacağı belirtilmektedir. Bu rüya görüldüğünde henüz söz konusu yanlış davranışlar işlenmemiştir. Rüya sahiplerinin davranışlarına çekidüzen vererek kendilerini her türlü yanlıştan muhafaza etmeleri isabetli olacaktır.

Rüyada üşüyen birini görmek, rüya sahibinin hem iş hayatında hemde özel hayatında yanında olan ve desteğini esirgemeyen bir dostunun olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yanındaki bu kişi öyle büyük bir iyilik yapacak ve rüya sahibi hayatı boyunca bu iyiliği unutmayacaktır. Rüya sahibi yapılan bu iyiliğe karşı kendini hep borçlu hissedecek ve dostluğu uzun yıllar devam edecektir.

Rüyada üşüyen birini ısıtmak, rüya sahibinin yakınında olan ve yardıma muhtaç bir kimseye yardım elini uzatıp, sıkıntılarına Hızır gibi yetişeceğine delalet eder. Yaptığı iyilikler karşısında insanların hayır duasını alacak ve yapmış olduğu iyilikleri karşılık beklemeden yapacağına yorumlanır.Kişinin soğuk havada üşüdüğünü görmesi, tehlikeli durumlara karşı önlem alarak kendilerini koruyabileceklerini açıklar. Yazın görülen üşüme rüyaları, olaylar ve düşmanların karşısında çağresiz kalınacağını açıklar.

Rüyada üşüyerek titremek, rüya sahibinin başını büyük bir belaya sokacağına delalet eder. Rüya sahibi yaşamış olduğu hayatı boyunca hayatın hep iyi yönlerini görmüş ve sonunda belli bir dönemden sonra madalyonun diğer tarafını görmeye başlamış olacağına işaret eder. Büyük şansızlıklar ve üzüntüler yaşayacağına yorumlanır.Yaz mevsiminde üşümek hastalığa, kışın ve soğuk havalarda üşümek zayıflık ve güçsüzlüğün geçmesiyle ulaşılacak maddi ve manevi huzura delalet eder.

Rüyada üşüyen bebek görmek, rüya sahibine karşı kendini güçsüz, zayıf ve aciz hisseden bir kişinin varlığına işaret eder. Rüyada görülen bu kişi rüya sahibine yakın olmak ve yanında olmak istese de bir türlü cesaret edememektedir.

Rüyada üşüdüğünü görmek nasıl bir havada üşündüğüne bağlı olarak değişik şekillerde tabir edilir. Rüyada havanın soğuk ve yağmurlu olduğu bir anda üşüdüğünü görmek hayra, iyiliğe, mutluluk verici gelişmelere ve güzel olaylara işaret eder. Rüyada soğuk, yağmurlu havada üşüdüğünü gören kişinin hayatında güzel bir dönem içine gireceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, rahatlayacağına ve işlerinin yoluna gireceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kısmetinin açık olacağına, olumlu gelişmeler ile kendini iyi hissedeceğine, istediği ve beklediği rahatlığa kavuşacağına işaret eder. Rüyada güneşli, sıcak ve açık bir havada üşüdüğünü görmek ise sıkıntıya, üzüntüye, kötü olaylara ve dertlere işaret eder. Rüyada açık ve güneşli havada üşüdüğünü gören kişinin çeşitli sorunlarla karşılaşacağına, olumsuz gelişmeler ile zor duruma düşeceğine, sıkıntı çekeceğine ve kötü günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyasında sokakta üşümek donmak yalnız kalmaya işaret sayılır. Rüya sahibinin tutarsız davranışları nedeniyle sevdiklerini kendisinden uzaklaştıracağı ve yalnızlığa mahkûm olacağı ifade edilir. Kişinin peş peşe birkaç ciddi hata yapacağı ve bu nedenle de sevdiklerinin gözünden tamamen düşeceği yorumu yapılır.Rüyasında sokakta üşüdüğünü gören kişilerin ikili ilişkilerinde daha dikkatli olması ve sevdiği insanları kendisinden soğutmamaya gayret etmesi büyük önem taşımaktadır.