Rüya tabiri ara

Rüyada Üstüne Kuş Pislemesi

Rüyada üzerine kuş pislemesi, görülen rüyanın hayır ile yorumlanması gerekir. Ayrıca toplum içerisinde üzerine kuş pislediğinin görülmesi uğur olarak kabul edilmektedir. Görülen rüyanın kişiye şans, kısmet, bereket, bolluk, kazanç, huzur, mutluluk ge...

Rüyada üzerine kuş pislemesi, görülen rüyanın hayır ile yorumlanması gerekir. Ayrıca toplum içerisinde üzerine kuş pislediğinin görülmesi uğur olarak kabul edilmektedir. Görülen rüyanın kişiye şans, kısmet, bereket, bolluk, kazanç, huzur, mutluluk getireceği anlamında tabir edilir. Rüyayı gören kişinin geleceğinin güzel olacağı anlamında alamet eder eder.

Rüyada üzerine kuş pislemesi, dünya için hayırlı işler ile uğraşacağı anlamında yorum edilir. Kişinin hayalini kurduğu her şeyin gerçekleşeceğine dalalet eder. Bu kişinin etrafındaki kişilerden daima güzellik göreceği anlamında tabir edilir. Maddi anlamda kişinin yükselişe geçeceğine, memur ise kariyerinin yükselerek terfi alacağına, ticaret ile uğraşıyor ise parasın katlayacağı anlamında tabir edilir.

Rüyada üzerine kuş pislemesi, rüyayı gören kişi evli ise yakında alacağı müjdeli haber ile büyük mutluluk yaşayacağına alamet eder. Bu kişinin oldukça rahat hayat yaşayacağına özellikle akraba veya aile içerisinde kendisinin eline geçecek miras olarak ta yorum edilir.

Rüyada üzerine kuş pislemesi, kişinin başkalarına düşünerek onlara da maddi anlamda faydasının olacağına alamet eder. Böylece manevi anlamda iç huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada üzerine kuş pislemesi temizlenmesi, rüyada kuşun üstüne pislemesi sonrasında bunu temizlediğini gören kişinin isteğinin ve arzusunun gerçekleşeceği anlamında delalet eder. Kişinin hayatı hakkında yaptığı planların gerçek olacağına, yolunun açık olduğuna, küs olduğu arkadaşları ile arasının düzeleceği anlamında tabir eder.