Rüya tabiri ara

Rüyada Üstüne Bebek Kusması

Nisan 5, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada üstüne bebek kusması bebek saflığın ve temizliğin işaretidir. Rüyada kusmak ise, günahlardan arınmak, nefsini yenmek veya nefsini terbiye etmek ile yorumlanır. Bu nedenle rüyada üstüne bebek kusmak, bir olaydan aklanacağına, temize çıkacağına, suçsuz olduğunun anlaşılacağına ve feraha kavuşacağına işaret eder. Rüyada kendi bebeğini kucağına alırken üstüne kustuğunu görmesi, iyi niyet ile yaptığı işlerin yanlış anlaşılmasına ancak daha sonra niyetinin saflığının ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada üstüne bebek kustuğunu gören bir kişi, uzun zamandır saklanan bir takım sırların gün yüzüne çıkacağına ve bundan dolayı rahatlayacağına ve huzur duyacağına, üzerindeki yüklerin azalacağına ve feraha kavuşacağına işaret eder. Rüyada üstüne bebek yeşil kustuğunu görmesi, olmasını beklemediği ve umudunu kaybettiği bir olayın gerçekleşeceğine ve muradına kavuşacağına işaret eder. Rüyada üstüne bebek kusmak, rüya sahibinin içini sıkan ve üzülmesine neden olan şeylerden çok yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve bir bebek gibi rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada üstüne bebek kusmak, kimi alimlerin yorumuna göre üzerine atılan iftiradan dolayı sıkıntı yaşayacağına ancak kısa süre içinde haksızlığın ortaya çıkarak masumluğunu kanıtlayacağına işaret eder. Kimi alimlerin yorumlarına göre de rüyada üstüne bebek kusmak, arkadan konuşulan dedikodu ve hasete işaret eder. Rüyasında üzerine başkasının bebeğinin kustuğunu görmesi, haram ve helalin birbirine karıştığına ve yapmış olduğu işlerde farkında olmadan hata yaptığına işaret eder.

Rüyada üzerine bebek kustuğunu ve kusmanın beyaz olduğunu gören bir kişi, maddi ve manevi anlamda huzura kavuşur. İbadetlerini yerine getirir ve namazlarına devam eder. Rüyasında bebeğin üzerine pembe renkte kustuğunu görmesi, çok yakın çevresinde kendisini çekemeyen dost gibi görünen düşmanları olduğuna ve kendisine zarar vermek istediklerine işaret eder. Rüyada üstüne bebek kusmak ve bu kusmayı temizlediğini gören bir kişi, üzerine atılan iftiraların anında cevabını vereceğine ve olayların uzamadan kapanacağına işaret eder. Rüya sahibinin de aynı zamanda derecesinin yükseleceğine ve terfi edeceğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1994