Rüya tabiri ara

Rüyada ünlü görmek

Haziran 17, 2014 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada ünlü görmek

Rüyada ünlü görmek, çok güzel ve hayırlara yorulur. Rüyada ünlü görmek, rüya sahibi kimse her yerde sözü geçen, kendisine saygı duyulan, nüfuslu ve kariyerli biridir ve bu kişi gerek özel hayatında, gerekse iş hayatında tüm kararları kendi alan kişi olarak yorumlanır. Rüyada ünlü görmek, evli kişiler için evlilik hayatında da söz sahibi olmaları anlamına gelirken, bekâr kişiler için her şeyin yolunda gideceğine ve hayatta mutluluğu yakalayacaklarına delalet eder. Rüyada ünlü görmek, aynı zamanda başarı elde edip ve işinde yükselmeye, itibar kazanıp çevresinden değer görmeye işaret eder..

Rüyada ünlü olmak

Rüyada ünlü olduğunu görmek, rüya sahibi kimse kendisini heyecanlandıracak, umutlandıracak olaylarla karşılaşacaktır.

Rüyada ünlü olmak, kimi zamanda yorumcular tarafından iyi bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada ünlü olan kişi doğru yoldan saparak bazı hatalar işler. Kişinin hedeflerine ve ideallerine kavuşamayacağına ve mutsuz olacağına işaret eder. Bu rüya bazı hareketlerinizden ötürü insanlar tarafından tahkir edileceğinize, davranışlarınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada ünlü biriyle tanışmak

Rüyada ünlü biri ile tanışmak, güçlü nüfuzlu birinden destek görecektir. Bazen ise yorumcular tarafından hayal kırıklığına uğramak olarak yorumlanır.

Rüyada ünlü biriyle konuşmak

Rüyada ünlü biri ile konuşmak, bu rüya kişinin dünya hayatında çok nüfuzlu ve varlıklı bir kimse ile tanışacağına ve onunla arkadaş olacağına işarettir.

Rüyada ünlü biriyle konuşan kimse kendisine yardım edecek kişiler sayesinde her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağı bir dönem geçirir ve onların imkânlarından yararlanır.

Rüyada ünlü bir şarkıcı görmek

Rüyada ünlü bir şarkıcı görmek, yer değişikliğine işaret ederken aynı zamanda kişinin sıkıntı ve darlıktan kurtularak rahata ve esenliğe kavuşmasına delalet eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya gören kişinin şan ve şöhret kazanmasına, toplum içinde yükselmesine veya elde edeceği başarılar ile herkesin takdirini toplayacağına işarettir.

Rüyada ünlü bir kadın görmek

Rüyada ünlü bir kadın görmek, iyi şekilde tabir edilmez. Kişinin içine düşeceği sıkıntıya ve zorluğa işaret eder. Bu kişi içine düşeceği kötü durum nedeni ile çok sancılı günler yaşayacak demektir.

Rüyada ünlü bir erkek görmek

Rüyada ünlü bir erkek görmek, hayırlıdır. Rüya sahibinin tüm dertlerinden, üzüntüsünden ve kederinden kurtularak mutlu ve güzel günler yaşayacağına delalet eder. Bazen de ünlü bir erkek görmek kişinin içinde bulunan bazı isteklerinin gerçekleşmeyecek boyutta olduğunun ve daha makbul dualar etmesi gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada ünlü bir oyuncu görmek

Rüyada ünlü bir oyuncu görmek, sevinçli ve mutlu gelişmeler yaşamak anlamına gelir. Bu kişi gerek aşk gerek evlilik hayatında da gerçek huzuru ve aşkı yaşayacak demektir. Rüyada ünlü bir oyuncu gören kişinin etrafındaki kişiler de çok zengin olacak demektir.

Rüyada ünlü bir kadın oyuncu görmek

Rüyada ünlü bir kadın oyuncu görmek, bu kişinin çevresindeki kişilerin kendisinden faydalanmaya çalıştıklarına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin maddi zorluklar yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada arkadaşını ünlü olarak görmek

Rüyada arkadaşını ünlü olarak gören kimse, yakın zamanda yakınında bulunan dostlarının sadakatini sorgulayacağı bir imtihandan geçer. Bu kişi, çevresinde bulunan ve daima kendisinden faydalanan arkadaşlarının zor zamanlarda yanında bulunmadıklarını görecek ve gerçek dostlarını ayırt etmiş olacaktır.

Rüyada ünlü biri ile evlendiğini görmek

Rüyada ünlü biri ile evlenmek, rüya sahibi kimse hiç ummadığı bir zamanda ve beklemediği şekilde toplum içinde sivrilerek herkesin tanıdığı ve sevdiği bir kişi haline gelir. Bu rüya, gören kişinin sıradan bir insanken yaptığı davranışlara göre insanlar arasında saygı görmesine ve herkes tarafından bilinen bir şöhrete erişmesine işaret eder.

Rüyada ünlü biri ile sevişmek

Rüyada ünlü biriyle sex yaptığını görmek, rüyanızda gördüğünüz meşhur kimseye karşı özel duygularınız olduğuna ve o kimse ile ilgili yakın zamanda aldığınız bir haberin etkisinde olduğunuza işaret eder.

Rüyada ünlü birine sarılmak

Rüyada ünlü birine sarılmak, rüya sahibi kimse dünyada çok saygı duyduğu, herkese ihsanda ve iyilikte bulunan bir kimseden yardım görür. Yakın bir arkadaşınız tarafından yakın zamanda kötü bir gününüzde destek görür ve onun sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.

Rüyada ünlü birine aşık olmak

Rüyada ünlü birine aşık olmak, gören kimse gerçek hayatta hiç olmayacak birisine gönül kaptırır. Bu rüya sizin denginiz olmayan ve sizi oldukça üzebilecek birisi ile gönül ilişkisi yaşamaya ve bu ilişkinin sonucunda zarar görmeye işarettir.

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak, rüya sahibi bekarsa, yakında şöhretli ve herkes tarafından tanınan birisi ile evlenir. Bu rüyayı gören kişi erkekse varlıklı bir ailenin kızı ile evlenir. Eğer bir bayan bu rüyayı görmüşse daima hayallerini kurduğu, istediği erkekle tanışarak, onunla güzel bir yuva kurar.

Rüyada ünlü bir futbolcu görmek

Rüyada ünlü bir futbolcu görmek, kişinin hayallerine kavuşması için çalışması ve boş işleri bırakması gerektiğine dair bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, hayatını gereksiz ve kendisine fayda vermeyecek işleri ile geçirir. Rüyada futbolcu görmek, bazen de ulaşılamayacak hayallerin, olması mümkün olmayan duaların sembolüdür.

Rüyada ünlü olup şarkı söylemek

Rüyada ünlü olup şarkı söylemek, kişinin başına bazı tatsız hadiseler gelir. Bu rüya sizin kısa süreli bir üzüntü yaşayacağınıza ve hiç istemediğiniz olayların içinde bulunacağınıza işarettir. Rüyada şarkı söylemek, günah işlemeye bazen de hatalardan dönmeye yorumlanır.

Rüyada ünlü biriyle kavga etmek

Rüyada ünlü biriyle kavga etmek, dünyada kimse tarafından sevilmeyen ve herkese kötülük yapan bir adamı alt ederek, yapacağı kötülükleri engeller. Bu gören kişi için hayırlı bir rüyadır. İşlerinizi düzene sokacağınızın, hatalarınızdan pişmanlık duyacağınızın ve en kısa zamanda davranışlarınızla beğeni toplayan bir kimse olacağınızın habercisidir.

Rüyada ünlü birinin öldüğünü görmek

Rüyada ünlü birinin öldüğünü görmek, güç kaybetmeye işaret ettiği gibi çevresi tarafından çok sevilen bir kimsenin başına gelecek tatsız hadiselere de işaret eder.

Rüyada ünlü birinin vefat ettiğini gören kimsenin yakın bir dostunun kendisine ihtiyacı olur ve o kişiye yardım eder. Bazen de bu rüya günahlara tövbe etmeye ve hataları bırakıp doğru yola erişmeye işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4618

Rüya Sitesi Linkleri