Rüya tabiri ara

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ünlü biriyle konuşmak, rüyayı gören kimsenin tanınmış ve itibarlı olan bir kişinin yanında işe başlayacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüya da ünlü biriyle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin önüne oldukça güzel ve büyük fırsatların geçeceğine, bu fırsatları değerlendirerek büyük kazançlar elde etmeye ve herkesçe tanınacak olmaya da delalet eder. Rüyayı görene kişinin oldukça büyük başarılara imza atacağına delalet olan rüya çok büyük bir görev üstlenecek olmaya da yorumlanıyor. Rüyada görülen ünlü kişi sevilen bir kimse ise rüya sahibinin üstlendiği görevi layığı ile yerine getireceğine yorumlanıp, rüyada görülen ünlü sevilmeyen bir kimse ise görevi tamamlayamayacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Ünlü Birisi ile Dost Olduğunu Görmek

Rüyada ünlü birisi ile dost olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin arzu ettiği ve hayalini kurduğu her şeye sahip olacağına, rahat ve huzurunun yerine olacağına delalet edip rüya sahibinin yaşayacağı mutluluk verici gelişmelere de yorumlanıyor.

Rüyada Ünlü Birisi ile Evlendiğini Görmek

Rüyada ünlü birisi ile evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda sevilen ve saygı duyulan bir kimse ile aşk yalayacağına, ya da oldukça tanınan ve itibarlı olan bir kimse ile evlilik yapacağına yorumlanır. Rüya da ünlü birisi ile evlendiğini görmek başa gelecek olan önemli gelişmelere, hayallere dalmaya da delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2638

Rüya Sitesi Linkleri