Rüya tabiri ara

Rüyada Üniversite Sınavını Kazanmak

Kasım 17, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada üniversite sınavını kazanmak kişi için genel olarak hayırlı yorumlar yapılmaktadır. Rüyada üniversite görmek, kişinin her işinde akıllı bir şekilde hareket eden, hayata mantıklı bakan, sorunları büyütmek yerine çözüm odaklı bakan bir yapıya sahip birisi olarak bilinir. Her türlü bela ve sıkıntıda soğukkanlı bir şekilde davranan ve her şeyin farkında olan bireydir.

Üniversitenin rüyada görülmesi kişinin başına gelen sorunları kimseye aksettirmeden kendi içinde akılcı bir şekilde, ortalığı velveleye vermeden halleden kişiye işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyaya üniversitenin girmesi temkinli ve ahlaklı yaşayan, ticaret hayatında stratejik davranabilen, geçmişteki tecrübelerinden faydalanarak gelecekteki hareketlerine yön veren rasyonel bir kişi olarak ifade edilmiştir.

Rüyada üniversiteye kazanmak, rüya sahibinin gerçek hayatta bir şeyleri elde etmek için büyük emekler sarf etmenin sonucunda emeklerin karşılığının alındığı yönünde yorum yapılır. Yüksek kazanç sağlamak için, büyük emeklerin verilmesi gerektiğini, çaba olmadan bir şeylerin elde edilmeyeceği anlamlarına gelmektedir.

Rüyada üniversiteyi kazanamamak, hayatta yanlış kararlar verilmesi, hatalı tercihlerin yapılması, yanlış yönlendirilmelere maruz kalınacağı yönünde tabir edilir. Bu hataların uzun bir süre problem oluşturacağı bundan dolayı kişinin hayatında daha dikkatli bir şekilde davranması gerektiği ve karar vermeden önce sık eleyip ince dokumasına yönlendirilmektedir.

Rüyada üniversiteye gitmek, kişinin geleceği daha mutlu ve huzurlu olacağı, bol kazanç ve rızkın olacağına, şu anda çekilen sıkıntıların tamamen biteceğine sorunsuz ve problemsiz bir yaşam olacağına delalet eder. İyi bir hayat için sabır ve sebat edilmesi anlamları çıkmaktadır.

Rüyada üniversite arkadaşını görmek, rüya sahibinin çevresinden yardım göreceğine, başkasının gösterdiği yol ile çok zengin olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bundan dolayı kişinin kendisine verilen tavsiye ve öğütlere kulak asması gerektiği belirtilmektedir.

Rüyada üniversite değiştirmek, hayatta tercih edilen bazı alışkanlıklardan, karardan vazgeçmek, yeni alışkanlıklar yeni kararlar almak demektir. Yeni hayat tarzına geçiş yapmak olarak da bilinen bu rüya kişinin geçtiği yeni hayat modelinde ne gibi sonuçlar alacağı belirsizdir. Daha dikkatli ve ahlaklı yaşaması gerekmektedir.

Rüyada üniversite sınavına girmek, kişinin hayatında sürekli olarak bir düzen içinde yaşadığı, kendi belirlediği kurallar çerçevesinde yaşayan ve bu kuralları çiğnemeyen, bu sayede çok başarılı birisi olarak tanımlanmaktadır. Başarılarından dolayı sürekli olarak çevresinden övgü alan kişidir.

Rüyada üniversite hocası görmek, daha önce başkalarının yaşadığı problemlerle karşı karşıya gelen bir kişinin daha tecrübe sahibi olan kişilerden yardım alacağına, onların deneyimlerinden yararlanacağı bu sayede başkalarının düştüğü hatalara düşmeyeceği daha az sorunla işlerini halledeceği kişi olarak görülmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3685