Rüya tabiri ara

Rüyada Üniversite Binası Görmek

Haziran 14, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada üniversite binası görmek ok çalışıp çabalayıp istediği sonucu alamamak ve emeklerin geç yanıt vermesine yorumlanır. Çalışmalarınızdaki başarılarınız bazı insanlar tarafından görülmüyor olabilir. Bu yüzden emeklerinizin karşılığını alamadığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Siz ne yaparsanız yapın hakkınız olanı vermeyen kişiler yüzünden mağdur edilebilirsiniz.

Rüyada üniversite kampüsü görmek iş ve eğitim hayatında değişiklikler olmasına, başka hedefler istemeye yorumlanır. Çabalarınız sonuç vermemesi hevesinizi kırabilir. Şu anki hedefleriniz sizi memnun etmemeye başlayabilir ve bir değişiklik yapmanız gerekebilir.

Rüyada üniversitede derse girdiğini görmek ailesinden ve çevresindeki insanlardan beklediği desteği görememek demektir. Manevi yönden sizi yaralayan durumlar olabilir. Rüyada üniversite bahçesi görmek bekar biri bu rüyayı görürse evlenmek istediği kişi ile önüne engeller çıkabilir. Evli olanlar için de aileler arası anlaşmazlıkları çözmek zorlaşabilir.

Rüyada üniversite kapısı görmek evli olanlar için yeni bir çocuk sahibi olayı isteyebilirler, evinizde sıkıntılar aşılmaya başlar. Bekar olanlar için de evlilik için önlerindeki engeller kalkar. Bu süreç sizin için zor olsa yılmadan sabır edenler sonunda sabırlarının sonuçlarını alırlar.

Rüyada üniversite kantini görmek kendinizi bazı insanlara kanıtlamakta güçlük çekmeye ve hak edilen maddi manevi imkanları geç elde etmeye yorumlanır. Bunun için uzun süre çok mücadele etmeniz gerekebilir. Kişi istekleri için daha azimli olursa başarır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

449

Rüya Sitesi Linkleri