Rüya tabiri ara

Rüyada Un Almak

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada un almak, rüyayı gören kişinin çok çalışacağı bir döneme gireceğine, bu çalışmaların soncudan ise oldukça başarılı olup son derece bereketli olan büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendi emeği ile helal kazanç elde edeceğine yorumlanıp, rüyayı gören kimsenin sevdikleri ile mutlu ve huzurlu bir şekilde kazancını paylaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin sıkıntı ve sorunlarından uzaklaşacağına kötülüklerin ona ulaşmayacağına ve düşmanlarına karşıda elde edilecek olan galibiyetlere tabir olunuyor.

Rüyada Yabancı Bir Kimseden Un Aldığını Görmek

Rüyada yabancı bir kimseden un aldığını görmek, rüyayı gören kimsenin beklemediği bir kimsenin misafiri olarak evine geleceğine delalet etmenin yanı sıra rüyayı gören kişinin yakın zamanda yeni insanlar ile tanışacağına ve bu insanların kişinin hayatında oldukça olumlu etkisi olacağına yorumlanır. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin gelirinin artacağına, bereketleneceğine, aile içinde huzurunun olacağına ve mutlu ve rahat bir ömür sürecek olmaya delalet eder.

Rüyada Marketten Un Aldığını Görmek

Rüyada marketten un aldığını görmek, rüyayı gören kimsenin iş hayatında yeni bazı çalışmalar içine gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendi işi var ise bu iş için alınacak olan makine ve benzeri cihazlara delalet edip rüyayı gören kişinin bu sayede son derece güzle ve bereketli kazançlar elde edeceğine de yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1285

Rüya Sitesi Linkleri