Rüya tabiri ara

Rüyada Uğurlamak

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bir kimseyi uğurladığını gören kişinin yakın veya uzak geleceği hayırla tabir edilmez. Özellikle dini bakımdan son zamanlarda yoksullaşmış veya dini yönden hiçbir zaman bir adım atmamış kimselerin ölmeden önce bir uyarı değerinde görebilecekleri rüyalar arasına giren rüyada uğurlamak, halihazırdaki dertlerin üstüne dertler ekleneceğine dalalet eder.
Çevresinde de kendisine yakın nitelikte kişilerin olması söz konusu dert ve sıkıntı artışının bu çevre üzerinden gerçekleşeceğine dair de ipucu verir. Uğruna para ve emek harcanmış işlerin ters gitmesi, iş ortaklarınca aldatılmak ya da ailevi çöküntüler ile başlayacak bir sürecin göstergesi olan rüyada uğurlamak rüya sahibinin manevi yönden atılım gerçekleştirmesini ve önemli kararlar almasını gereksinir.

Rüyada Birinin Uğurlandığını Görmek

Eğer bir kimse rüyasında kendisinin tanımadığı bir yolcunun uğurlandığını görürse daha önce bahsedilen olumsuzlukların tersi şekilde olaylar ya da durumlar ile karşılaşır. Bu defa sorunlar son bulacak, bereket artacak ve ilişkiler düzelecektir ki bunun da hakkı ve layığı bolca şükretmekten geçer.

Rüyada Misafirini Uğurlamak

Eğer söz konusu uğurlama rüyaları bir misafirin uğurlanması şeklinde görülürse bu noktada rüya sahibinin güvendiği çevre konusunda daha dikkatli davranması gerekir ki bu durumlar için rivayet edilen tabirler rüyayı gören kişinin yanılacağı kanısındadır. Verilen bir borç geri alınamayacak, sözler tutulmayacak ve kişi yakınlarından biri hakkında yanılacaktır. Özelikle böylesi bir rüyanın maddi açıdan uğranacak bir zararla sıkı sıkıya bir ilişkisi olduğu söylenir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4083