Rüya tabiri ara

Rüyada Uğur Böceği Görmek

Rüyada uğur böceği görmek huzur, bolluk ve gelire kavuşmaktır. uğur böcekleri görmekse, kıymetli bir eşya veya eşe sahip olmak anlamına gelir. Rüyada uğur böceği görmenin anlamı, hayırlara vesile olacağına ve güzel bir ilişkinin, evliliğin, iş hayatı...

Rüyada uğur böceği görmek huzur, bolluk ve gelire kavuşmaktır. uğur böcekleri görmekse, kıymetli bir eşya veya eşe sahip olmak anlamına gelir. Rüyada uğur böceği görmenin anlamı, hayırlara vesile olacağına ve güzel bir ilişkinin, evliliğin, iş hayatının başlamasına delalet eder. Rüyada bir uğur böceği tuttuğunu gören kimse, gayet dürüst kul hakkından korkan bir eşe sahip olur. Rüyada uğur böceği görmek bazı yorumculara göre, uğur böceği mutluluk, kısmet ve maddi manevi feraha çıkacağı anlamına gelir.Rüyada uğur böceği görmenin İslami anlamına göre yorumu, rüyayı gören erkek ise uzun birliktelik ile yorumlanır. Rüyayı gören kadın ise; kısmetli ve mutlu olmasına delalet eder.

Rüyada uğur böceği yemek kişinin şansının ve kısmetinin açılmasına delalet eder. Rüyada uğur böceği gören kimse, uğur getireceği kısmetinin açılmasına ve işlerinin yoluna girmesi anlamına gelir.

Rüyada uğur böceği öldürmek, Yakın zamanda üzücü, yıkıcı bir haber alacağı anlamına gelir. Rüyada uğur böceği öldüren kimse, çevresindeki kişileri incitip, kırmak için elinden geleni yapmaya işaret eder.Rüyada uğur böceği öldürmek, uğur böceği rüyasının aksine olumsuz anlamlarda ifade edilen bu rüya kişinin rızk kapısının kesilerek maddi ve manevi anlamda zarara uğrayacağına yorumlanır. Rüyasında uğur böceği öldüren kimse, hayatını felakete ve kötülüklere sürükleyerek bataklığın içinde kaybolur. Bu rüya aynı zaman da hastalığa, kötülüğe, maddi kayıplara, yarım kalan işlere ifade edilir.

Rüyada uğur böceği eline almak, yakın zamanda kısmetinin açılmasına ve sevdiği kişi ile evlilik yapmasına delalet eder. Rüyasında uğur böceği gören kimse, beklediği kişiden evlilik teklifi alacağı anlamına gelir.

Rüyada uğur böceği ısırması, çok dikkat etmelisin üzerinizde nazar, göz, olmasından şanssızlıklar yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada uğur böceği ısırmasını gören kimse,yakını veya arkadaşıyla tartışmaya delalet eder.

Rüyada saçında uğur böceği görmek, kapalı olan kısmetinin bir anda açılmasına delalet eder. Rüyada saçında uğur böceği gören kimse, beklediği iş veya teklifi alacağına işaret eder.

Rüyada uğur böceği uçurmak, yakınlarının dikkatini çekmek için sevdiği işi yapmasına delalet eder. Rüyada uğur böceği uçuran kimse, Rüya sahibinin bundan sonraki hayatında güzel gelişmeler ve değişikliklere adım atacağına delalet eder.

Rüyada uğur böcekli kolye görmek, sevdiğiniz kişi ile sonunda muradına ereceğine delalet eder. Rüyada uğur böcekli kolye gören kimse, yakın zamanda mutlu bir geleceğe adım atacağı anlamına gelir.Rüyada uğur böcekli kolye görmek, hayırlı kısmete ve mutlu birlikteliğe işaret olan bu rüya kişinin muradına ererek bir ömür sevdiği kimseyle mutlu hayat süreceğine yorumlanır. Rüyada görülen uğur böcekli kolye aynı zaman da alacağınız güzel hediye, sizi seven insanlara, sürpriz eğlencelere tabir edilir.

Rüyada uğur böceği görmek, uğur böceği rüyası kişi ya da kişiler için şans anlamı içerip açılan kısmet kapılarına tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler, tüm kötülüklerden uzak, sevdikleri insanlarla hayatın tadını çıkartarak yaşayan iyi huylu kimselerdir. Rüyada görülen uğur böceği rüyası aynı zaman da iyilik yapmaya, ihtiyaç sahibi kimselere el açmaya, size sunulan rızkları paylaşmaya yorumlanır

Rüyada uğur böceği uçurtmak, kişinin gururlanmasına vesile olacak başarılı bir işte yer alarak kendisini ve ailesini mutlu kılacağına yorumlanır. Rüyasında uğur böceği uçurt tuğunu gören kimse, dileklerinin gerçekleşmesi için mevlaya el açarak adaklar ve dualar yapar.

Rüyada uğur böcekleri görmek, kısmet ve hayır olarak ifade edilen bu rüya kişinin rızkının çoğaltacak bir çok kazanç kapılarının açılarak ileriye dönük başarılı hale geleceğine yorumlanır. Rüyasında uğur böcekleri gören kimseler, ticari anlamda büyük başarılara imza atıp kısa zaman da maddi anlamda bolluğa erer.

Rüyada Uğur Böceği Görmek gelecek olan güzel günlere, alınacak iyi haberlere, sevinç göz yaşına, uzun süredir mücadele edilen konularda edinilen başarılara delalettir. Rüyada uğur böceği resmi görmek, Genel olarak hayırlara yorulan rüyada uğur böceği görmek, bu rüyanın nasıl ve nerede görüldüğü ile daha geniş bir tabire sahiptir. Kirmani (r.a) yorumu da buna benzemektedir. Buna göre, rüyasında uğur böceği yuttuğunu gören kimse, kısmet ve bahtı açılır aynı zamanda hayırlı bir evliliğe adım atar diye yorumlanır. Eğer rüyasında uğur böceği gören rüya sahibi evliyse, bu onun kız evlat sahibi olacağına işarettir.

Rüyada uğur böceği görmek, bek­lemediğiniz bir anda sevindirici ve şaşırtıcı bir haber alacağınıza, bekar kimse için evliliğe, elinize geçecek mala ve paraya işarettir. Şansınız ve bahtınız açık olacak. Rüyada uğur böceği görmek, istek ve arzularınız gerçekleşecek.

Rüyada çok fazla uğur böceği görmek, çok hayırlıdır. Büyük mutlulukların habercisidir. Kısmetiniz çok açılacak. Bugününüz de yarınınızda parlak olacak.Rüyada uçarak gelen uğurböceği görmek, çok hayırlı sevinç verecek bir haber, bir mektuptur.Rüyada kuş gibi havada kanatlanmış uğur böceği görmek, çok zor işlerin bile üstesinden gelecek güç ve kudrete sahipsiniz. Sıkıntı ve dertlerinizi geride bırakacaksınız.

Rüyada uğur böceğini üzerinde görmek, şansınız açılıyor. Hasta kimse için şifa bulmaya işaret eder.Rüyada uğur böceğinin üstüne konduğunu görmek, rüyayı gören kimse sorunlarına hemen çare bulacak ve sevinecektir.Rüyada uğur böceğini öldürdüğünü görmek, uğursuzluğa, şansın kapanmasına, bahtsızlığa ve basiretin bağlanmasına işaret eder.Rüyada uğur böceği uçurduğunu görmek, kendinizle övünüp böbürleneceğiniz işlere imza atacaksınız. Kendinizi övmeyi ve dikkatleri üstünüze çekmeyi çok seviyorsunuz.

Rüyada uğur böceği görmek, eğer yeşillikler ve çiçeklerle dolu, güzel bir yerde uğur böceği görülmüş ise, bu rüya aydınlık, bereketli günlerin habercisidir. Ancak uğur böceği kapalı bir havada veya kasvetli bir mekanda görülmüşse bu, rüya sahibinin umutsuzluk içerisinde olduğunu ve uğur böceği de onun gelecekte gerçekleşmesini umduğu hayallerini gösterir. Bu rüyayı gören kimseye umutsuzluğu bir kenara bırakması için bir uyarıda bulunulmuştur.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada uğur böceği görmek, bol rızk, bolluk ve bereket ile tabir olunur. Bu rüyayı gören kimseler kısa zamanda borçlarını eda eder, gayretlerinin karşılığını alır. Bu rüya bekar kimseler için bir evlilik alametidir.

Rüyada uğur böceği toplamak, kişinin ticaret hayatında atacağı hayırlı adımlara delalettir. Bu kimse yakın zamanda bir iş yapmayı planlıyorsa, bu işinde başarılı olacaktır. Aynı zamanda bu rüya, alınacak pek çok sevinçli habere de yorulur.

Rüyada uğur böceği ısırması, rüya sahibinin üzerindeki negatif enerjilere işarettir. Bu kimsenin çevresinde kendisine nazar eden kötü niyetli kimseler bulunmaktadır. Aynı zamanda bu rüya kişiye yapılan kötü niyetli bir büyüye de işaret edebilir. Bu rüyayı gören kimsenin çevresindekilere dikkat etmesi için bir uyarıda bulunulmuştur.

Rüyada uğur böceği sürüsü görmek, rüya sahibinin başına talih kuşunun konduğuna işarettir. Bu kişi yaşamı boyunca çalışıp, çabalayan, rızkını helal yollardan kazanan bir kimsedir. Bu rüya kişinin artık emeklerinin karşılığını almasının zamanının geldiğini gösterir.

Rüyada uğur böceği uçurmak, kişinin kendisini ve ailesini gururlandıracak, hayırlı işler yapacağına delalettir. Ancak bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin egosunun çok yüksek olduğuna ve bazen kibirli davranışlar sergilediğine de işaret edebilir.

Rüyada uğur böceği öldürmek, kötü şans ile tabir olunur. Bu rüya kişinin ayağına kadar gelmiş bir fırsatı tepmiş olabileceğini anlatır. Bu rüyanın sahibinin çabaları Allah katında da takdir görmektedir.

Rüyada uğur böceği eline almak, sevinçli habere ve mala delalettir. Bu kimse beklediği bir sevinçli haberi alır veya kendisine büyük bir mal miras kalır.

Rüyada uğur böceği konması, talihin iyi yönde döndüğüne delalettir. Rüya sahibi işlerinde birçok başarı kazanır.