Rüya tabiri ara

Rüyada Üflemek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada üflemek, rüyayı gören kişinin yaşamında onu rahatsız eden şeyleri hayatından çıkaracağına, arzu ettiği şeyleri elde etmek için de çaba harcayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi hayatına her hangi bir artı özellik katmayan ve sadece boşa zaman harcamak olan bazı şeyleri hayatından tamamen çıkaracağına ve hayatına yeni şeyler kazandıracağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yeteneklerini ortaya koyabileceği farklı iş alanlarına yönelecek olmasına da yorumlanıyor.

Rüyada Muma Üflediğini Görmek

Rüyada muma üflediğini görmek, rüyayı gören kişi genellikle maneviyatını güçlendirecek olan yeni uğraşlar edinir. Rüya sahibinin ilimi araştıracağına ve nefsini kontrol altına almaya çalışacağına delalet eder. Rüya sahibinin sevap işlemek için çaba harcamasına ve çevresindeki insanlara karşı iyilik yapmasına da yorumlanıyor.

Rüyada Yaş Pastadaki Muma Üflediğini Görmek

Rüyada yaş pastadaki muma üflediğini görmek, rüyayı gören kişinin bol kazanç elde edeceğine ve bu sayede rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında hızlı bir yükseliş yaşayacağına ve güzel başarılara imza atacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin mal ve mülke sahip olacağına servet sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Ney Üflediğini Görmek

Rüyada ney üflediğini görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı ya da yapacağı işten zevk alacağına, çalışacağı işi seveceğine, işini yaparken aynı zamanda kendini de geliştireceğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin mutlu bir yaşam süreceğine ve insanların mutluluğu içinde çaba sarf eden bir kimse olduğuna da yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1087