Rüya tabiri ara

Cover Image

Uçurumdan Düşmek

Ekim 17, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada uçurumdan düşmek, bu rüya kişinin hayatının alt üst olmasına sebep verecek büyük sorunlarla karşı karşıya kalarak nasip kapısının kapanacağına yorumlanır. Rüyasında uçurumdan düştüğünü gören kimse, karşılaşacağı zorluklar sonucu elde ettiği bir çok mal varlığını kaybederek tekrar başa döner. Rüyada uçurumdan düşmek, bazen de yanılgıya düşmeye, beklentilerin körelmesine, mutsuz olaylarla karşı karşıya kalmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler hayatının her anında yaşadıkları bir çok olaydan etkilenerek kendilerini yaşama bağlı kılacak hiç bir amacın olmadığı düşüncesine varırlar.

Rüyada Uçurumda Düşmek Neye İşarettir?  

Rüyada uçurumdan düşmek, uçurumdan düşmek rüyası boşluğa düşmeye, yenilgiyi kabullenmeye, hayatınızın kararmasına ifade edilir. Bu rüyayı gören kişiler nasip kapısı kapalı, elde ki rızklarının kıymetini bilmeye, doğruyu yanlışı ayırt etmekte aciz kimselerdir. Uçurumdan düşmek, rüyası bazen de aile için yaşanan sık sık tartışmalara, fikir çatışmasına girmeye, kişinin sevdikleri kimselerle olan bağlarının kopmasına ifade edilir. Rüyada uçurumdan düşmek rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz bu rüyanın kişi için büyük hayal kırıklığı şeklinde içerilip kişinin beklentilerinin yanlış yönlerde gelişeceğine tabir edilir.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek  

Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek, bu rüya kişi ya da kişiler için sınav anlamı taşıyıp gören kişinin hayatı kararlar konusunda zor bir sürecin içine gireceğine yorumlanır. Rüyasında uçurumdan düştüğünü gören kimse, telafisi olmayan hataların içine düşerek maddi zorluğun yanı sıra manevi olarak ta çevresinde yakınlık duyduğu bir çok kimseyi kaybeder.

Rüyada Uçurumdan Düşmekten Kurtulmak  

Rüyada uçurumdan düşmekten kurtulmak, rüyayı gören kişinin ipin ucundan dönerek adeta bataklıktan kurtulacağına işaret eder. Rüyada uçurumdan düşmekten kurtulmak, bazen de yardım görmeye, maddi zorluklarınızı  son bulmasına, rahat nefes almaya, tabir edilir. Bu rüya gören kişi için aynı zaman da hayrı olmayan bir evlilikten son anda kurtularak rahat nefes almaya ifade edilir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek Ve Ölmek  

Rüyada uçurumdan düşmek ve ölmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı hayatın son bularak çıkarlarına ters düşecek atılımlar yapacağına yorumlanır. Rüyasında uçurumdan düştüğünü ve öldüğünü gören kimse, yanlış atılımlarının cezasını fazlasıyla çekerek haklı yollarla elde ettiği bir çok kazancını hiç uğruna kaybeder.

Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek  

Rüyada uçurumdan düşen birini görmek, bu rüya kişinin yanlış yollara sapmış hayatını sıkıntılara sokan insanlarla birlikte vakit geçirerek onlar gibi olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler yaşadığı korkularını yenebilmek uğruna mücadele içine girerek olmadık sıkıntılara sürüklenir.

Rüyada Arabayla Uçurumdan Düşmek  

Rüyada arabayla uçurumdan düşmek,rüyayı gören kişinin kazançlarına ters düşecek yatırımlar yaparak yanlış kişilerin sözlerine kanaat geleceğine yorumlanır. Rüyada arabayla uçurumdan düşmek, bazen de zaferle sonuçlanan işlerde yer almaya,hakkın adalete, zengin mal sahibi kimse haline gelmeye ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada uçurumdan düşmek, maneviyata, ilim ve ihsana, güzel insanlarla birlikte vakit geçirmeye yorumlanır. Rüyasında uçurumdan düştüğünü gören kimse, rüyanın aksine güzel dostluklar edinerek hayatını güzel kılar.

İslami Yorumu, rüyada uçurumdan düşmek, yolculuğa çıkmaya, helal kazanç peşinde koşmaya, rakiplerinizle haklı mücadele içinde yer almaya ifade edilir. Bu rüya kişi ya da kişiler için bazen de zaferle sonuçlanan işlere, nasibin artmasına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3839