Rüya tabiri ara

Rüyada Uçurum Görmek

Temmuz 1, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada uçurum görmek, büyük tehlikeye işaret eder. Uçurumun kenarında olduğunuzu görmek büyük bir tehlike içinde olduğunuz anlamına gelir. Vereceğiniz çok kritik bir karar sizi daha büyük sorunların içine atabilir. Zor durumda olan birini uzaktan izlediğiniz anlamına gelir. Başkasının verdiği kararı bekleyerek adım atacağınıza işaret eder.

Meşakkatle uğraştığınız bir işin sonunda ulaşacağınız başarıya, zor ve sıkıntılı günlere, hayatınıza girecek olan insanlara karşı daha dikkatli davranacağına, işinde karşılaşacağın ufak tefek sorunlara vereceğiniz fazla tepkiler hayatında ki rolünü etkileyecektir. Sevdiğiniz insanlardan alacağınız hediyelere, riskli oyunlar oynayacaksınız fakat bunlar sizin iyiliğinize olacak, gizli aşkların arasında kalacaksınız. Uçurum hayatta ki azminizi simgeler.

Rüyada Uçurumun Kenarında Durmak
Büyük korku ve endişelere işaret eder. İçinizdeki sıkıntı sizi çok korkutacaktır fakat bu sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. Artık zor günlerin sonuna geldiğinize işaret eder. Zaman geçtikçe feraha kavuşacaksınız.

Yaşadığın kötü şeyleri sürekli kafanda oynatarak güzel günlere gidemezsin.Bu sıkıntıları sürekli hatırlamak yerine unutmaya çalış. Çünkü 2 vade içerisinde hayatını değiştirecek, seni çok mutlu edecek bir kişi ile tanışacaksın. İlk başta bu kişiye karşı önyargılı olsanda zamanla kendini kişinin getirdiği mutluluğa kendini fazlasıyla kaptıracaksın.

Rüyada Uçurumdan Atlamak
Zorluk ve engel olarak yorumlanır. Tüm endişelerinize rağmen gözü kara bir tutum sergileyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bilinçaltındaki duyguları da sembolize eder. Bilinçaltındaki korkular, endişeler ortaya çıkabilir ve siz buna engel olamayabilirsiniz. Her şeyi göze almanız ve kadere boyun eğme anlamına gelir. Güç savaşlarından uzak her şeyi kabullenme duygusu içinde olmaya işarettir. Kişi, tehlikeli atılımlar içine girebilir ve riskli kararlar almak üzere olabilir. Bu rüya genellikle bir uyarı niteliği taşır. Bu rüyayı gören bir kişinin karar alırken daha çok düşünmesi gerekir. İçinizdeki bastırdığınız korkuların dışa yansıması olarak da bilinir.

Rüyada Uçurumdan Kurtulduğunu Görmek
Etrafınızda ki insanların gazıyla veya da zoruyla gireceğiniz çok riskli bir işe, bu işte uğrayacağınız maddi ve manevi kayıplara fakat bunları işin sonuç vermesiyle misliyle kazanıp, size getireceği mutluluğa işarettir. Arkadaşlarınızdan veya da ailenizden korkarak sakladığınız, gizlediğiniz bir işin sonunda korkulanın olmayacağına hatta aksine sizin yararınıza olacağına işarettir. Cesaretinizden ödün vermeniz gerekebilir.

Rüyada Uçurum Kenarında Deniz Görmek
Hayal ve istekleriniz için uğraşıp büyük oranda çaba harcadığınıza, etrafınızda ki sevdiğiniz veya sizi seven insanların mutluluğu için çok çabaladığınıza ve kendi keyfinizden fedakârlık ettiğinize, hayallerinize karşı duyduğunuz özleme, gösterdiğiniz fedakârlık sonucu mükâfatlandırılacağınız büyük ve şatafatlı bir hediyeye işarettir. Sizi zora sokacak kötü bir olaydan kolayca sıyrılabileceksiniz. Hayatta ki şansınız son günlerde biraz göze batabilir.

Rüyada Uçurum Kenarından Geçmek
İstemeyerek girdiğiniz bir işin sonucunda uğrayacağınız zarara, kötü niyetli bir insanla karşılaşıp onu hayatınıza dâhil edeceğinize, kısa süreli maddi kayba, çok uğraştığınız günlerce uykusuz kalarak hazırladığınız bir projeye verilmeyecek değere, eşinizden göreceğiniz ilgiye, gelen bir teklif sonucu hayatına girecek olan güzelliklere ve mutlu bir habere işarettir. Hayatınıza girecek olan insanlara dikkat edin.

Rüyada Uçurumun Kenarından Yürümek
Uzun zamandır beklediğiniz sevgiliyle buluşmaya, size hislerini açacağına, mutlu bir yola başlayacağınıza, tutkulu bir aşka sürükleneceğinize işarettir. Çektiğiniz herhangi bir sağlık sorununuzun son bulacağına, hayatınıza giren insanların size getireceği huzura, yeni ve değişken bir ortama gireceğinize, huzurlu bir ömre, hesapladığınız şeylerin yolunda gideceğine işarettir. Ailenizle aranızda ki bağ güçlenecek.

Rüyada Uçurumdan Yuvarlanmak
Hayatınıza alacağınız birtakım insanların kafanızı bulandıracağına, çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine, hayatınızda alacağınız birkaç kararın sevdiğiniz kişi ile aranıza girip işinizi zorlaştıracağına, gerçek sevgiyi ararken tıkanan yollara, karışık bir zihne, aile bireyleriniz ile gireceğiniz ufak tefek kavgalara ve kendi iç dünyanıza dönmek için uğraşacağınıza işarettir. Etraftan gelen söylentilere kulak asmayın .

Rüyada Başkasını Uçurum Kenarında Görmek
İş hayatında yenileyeceğin dostluklarının sana getireceği bol ve hayırlı kazançlara işarettir. Maddi kazancın artmasının getireceği huzur ve mutluluk ailenize de yansıyacak ve aile içi mutlu bir ortam oluşturacaksınız. Ardınızda bıraktığınız bazı pişmanlıkların gün yüzüne çıkacağına ve sizi o pişmanlıkların yükünden kurtaracağına veya da yaşanan sarsıcı bir olay sonucu toparlanmakta zorlanmak demektir.

Rüyada Uçuruma Tırmanmak
Hayatına girecek olan bir takım şanslara, belirli yerlere gelmiş kariyerinde ilerlemiş birtakım insanların son dönemlerde hazırladığım projelere veya sunduğun fikirlere onay vereceğine, işini ilerletip ün ve unvana sahip olacağına, işveren konumuna geleceğine birçok insana iş imkânı sunacağına, rahatlığa kavuşacağına, sosyal ortamının genişleyeceğine ve huzura işarettir. Son dönemlerde patronunuzla iyi anlaşmaya bakın.

Rüyada Uçurum Kenarında Oturmak
Büyük bir servetin gelişine tanıklık edeceğine, kendini bilmez bir hadsize haddini bildirip onu pişman edeceğine, hayatına giren olumsuz insanlardan uzaklaşıp içine dönmek isteyeceğine, depresyonun kıyılarında dolaşmaya, iş hayatında çeşitli avantajlar elde edeceğine, sevdiğin ve saydığın insanlardan göreceğin ihanetlere, yakın bir tarihte karşılaşacağın sürprize işarettir. Müjdeli bir bebek haberine de işaret edebilir.

Rüyada Uçurumdan Arabayla Düşmek
Meşakkatle uğraştığınız bir işin sonunda ulaşacağınız başarıya, zor ve sıkıntılı günlere, hayatınıza girecek olan insanlara karşı daha dikkatli davranacağına, işinde karşılaşacağın ufak tefek sorunlara vereceğiniz fazla tepkiler hayatında ki rolünü etkileyecektir. Sevdiğiniz insanlardan alacağınız hediyelere, riskli oyunlar oynayacaksınız fakat bunlar sizin iyiliğinize olacak, gizli aşkların arasında kalacaksınız. Zorluklara karşı dimdik ayakta durmalısınız.

Rüyada Uçurum Kenarında Uyumak
Yaşamınızda karşınıza güçlü rakipler çıkacak ve tabi ki galibiyetlerinizin olacağı gibi yenilgileriniz de olacak fakat şu sıralarda özellikle yenilgileriniz biraz o insanlara karşı öne geçebilir. Bu yenilgiler veya diğer adıyla mağlubiyetler sizi karamsarlığa ve ümitsizliğe düşürmesin biraz daha çaba gösterdiğiniz takdirde onların kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz yalnızca kendinize güvenmeniz fazlasıyla yetecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3956