Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Uçmak Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları

Şubat 13, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada uçmak, çoğu kişinin karşılaşacağı rüyalardan biridir. Rüyada uçmak görmek, çok farklı tabirler içermektedir. Rüyada uçmak görmek, mutluluk ve bir olayın gerçekleşmesi olarak yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular tarafından eğitim ve iş hayatında yükselmek olarak da değerlendirilmektedir. Rüya sahibi, bu rüyadan sonra hayatında olumlu gelişmelerin olduğunu görecektir.

Rüyada Uçarken Düşmek Görmek

Rüyada uçarken düşmek görmek, 2 farklı şekilde analiz edilmektedir. Rüya sahibi, rüyada uçtuğu sırada düşüyor ve tam yere düşecekken uyanıyorsa, olumsuz olayların pek fazla etki etmeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibi, rüyada uçarken düşüyor ve yere temas ediyorsa, birçok olumsuz olayın rüya sahibine etki edeceğine işarettir. Bazı yorumcular, rüyada uçarken yere düşmek görmeyi ölüm olarak yorumlamaktadır.

Rüyada Yerden Yükselmek Görmek

Bu da 2 farklı şekilde yorumlanan rüyalardan biridir. Bazı yorumcular, psikolojik olarak bir çöküş olacağına işaret olduğunu söyler. Diğer yorumcular, rüya sahibinin genel anlamda yükseliş yaşacağını söyler. Bu yükseliş, iş, aşk veya eğitim hayatı ile ilgili olabilir. Rüyada yerden yükselmek görmek ne anlama gelir sorusunun cevabı, az önce bahsettiğimiz gibidir.

rüyada-ucmak
rüyada-ucmak

Rüyada Denizin Üstünde Uçmak Görmek

Rüya sahibinin daha önce yaşattığı olayları hatırlayacağı ve bu olayların aynısını yaşayacağını işaret eder. Bu rüya, iki yansıma arasında kalmış insan gibi düşünülmektedir. Gökyüzü ve denizin maviliği arasında kalan insan, aynı denizin yansıması gibi olaylar hakkında yansıma yaşacaktır. Rüyada denizin üstünde uçmak, bu anlamı ifade etmektedir.

Rüyada Yukarıya Doğru Uçmak Görmek

Rüyada uzaya doğru uçmak ya da rüyada yukarıya doğru uçmak görmek, aynı anlamları taşımaktadır. Bu iki rüya, hızlı bir yükseliş ve yükseliş sonunda sert bir düşüş şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, bu dönemde yaşayacağı olaylarla ilgili fazla rehavete kapılmamalıdır.