Rüya tabiri ara

Cover Image

Üçgen

Ağustos 14, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada üçgen görmek, üçgen rüyası sevilen kişiler arasında kalmaya, aile içinde ikilemlere düşerek tercih yoluna gitmeye yorumlanır. Rüyasında üçgen gören kimse, evli ise sorunlar karşısında yenik dürüme düşerek çatışmaların ortasında kalır. Bu rüya gelin ve kaynanaya, istenmeyen kimselere, fikir çatışması yaşamaya tabir edilir. Rüyada üçgen görmek, aynı zaman da rüya sahibinin hayatını mutlu kılacak teklifler karşısında zor duruma düşerek sevdiklerini geride bırakmak istememesine, bekar kimseler için ise iki sevgili arasında kalmaya ifade edilir.

Rüyada Üçgen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada üçgen görmek, rüyada görülen üçgen sembolü daha çok kişinin evlilik hayatına işaret olup rüya sahibinin ailesi ve sevdikleri insanlarla fikir çatışması yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sorunların ve sıkıntıların içine düşerek başını kaşıyacak vakit bulamazlar. Rüyada üçgen görmek, bazen de mutsuz bir evliliğe, eşinizden kötülük görmeye, hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Üçgen Cetvel Görmek

Rüyada üçgen cetvel görmek, kişinin eğitim hayatını ele alan bu rüya okuyan kimseler için yeni serüvenlere imza atmaya, mesleklerinde kendilerini geliştirmeye, kuracağı iş hayatına işaret eder. Kişinin rüyasında üçgen cetvel görmesi, mimarlık dalında  yatırım yaparak kazancını bul alanda değerlendireceğine, bilgi birikim sahibi  kimselerden destek göreceğine tabir edilir.

Rüyada Üçgen Taş Görmek

Rüyada üçgen taş görmek, son derece hayırlı olan bu rüya kişinin kazanç ve kısmet kapılarının sonuna kadar açılarak rızkının geniş olacağına, kısmetlerinin her daim çoğalarak kısa zaman da servete nail olacağına işaret edilir. Rüyada görülen üçgen taşı aynı zaman da kişi  için cesaret içeren işlerde kendisini ön planda tutarak risklere göğüs geleceğine yorumlanır.

Rüyada Üçgen Çizmek

Rüyada üçgen çizim görmek, insanların zekalarını ölçmeye ifade olan bu rüya matematik dalında uğraşan kimseler için kendilerini geliştirecek buluşlar yapmaya, öğretici kimselerden destek almaya işaret eder. Rüyasında üçgen çizdiğini gören kimse, zengin ve lüks hayatı benimsediği için hayatını ona göre şekillendirir.

Rüyada Üçgen Ev Görmek

Rüyada üçgen ev görmek, huzurun ve güvenliğin sembolü olan ev rüyası şekline bağlı kalmaksızın kişinin kendisini güvende hissetmesine vesile olacak hayırlı yerlerde ikametgah edeceğine yorumlanır. Rüyasında üçgen ev gören kimse, plancı, mantıkçı düşünen, hayatın her yönünü geniş çaplı ele alarak yatırımlarını oyönde ele alan kimselerdir.

Rüyada Üçgen Peynir Görmek

Rüyada üçgen peynir görmek, kişinin kazancının artmasına vesile olacak başarılı işlerde yer alacağına kendisini ön planda tutacak yatırımlar yapmasına yorumlanır. Rüyasında üçgen peynir gören kimse, rızkını helal yollarla elde ederek bulunduğu konumda yüksek makamlara erişir.

Rüyada Üçgen Şekil Görmek

Rüyada üçgen şekil görmek,uyarı anlamı ifade eden bu rüya gören kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında yakınlık duyduğu insanlara karşı temkinli olup gelebilecek tehlikeler karşısında önlem almasına yorumlanır. Kişinin rüyasında üçgen şekil görmesi, yaptığı plan ve projelerinde kılı kırk yaparak , mantık çerçevesinde hareket etmesine, kazancını hayırlı işlerde kullanmasına tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2110

Rüya Sitesi Linkleri