Rüya tabiri ara

Rüyada üçgen görmek

Şubat 4, 2018 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada üçgen görmek

Rüyada üçgen görmek, mülk sahibi olmaya, devletle ilgili bir işinizin çözüme ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda Rüyada üçgen görmek, arada kalmaya yorulur. Sevdiğiniz iki insan arasında, iki aşk arasında veya iki isteğiniz arasında seçim yapmak zorunda kalacağınıza, seçim yapmazsanız tartışmalar yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada üçgen şekli görmek, attığınız adımları atarken dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada üçgen şeklinde bir şey görmek

İbni Şirin’e göre; Rüyada üçgen şeklinde bir şey görmek, özel hayatınızda veya özel işlerinizde dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Attığınız adımları dikkatli atmalısınız.

Rüyada üçgen görmek, yukarıyı ve aşağıyı gösteren üçgenlerin kesiştiği yer, büyük olasılıkla cinsel birleşmeyi simgeler. Ruhun eril ve dişil ya da bilinç ve bilinçaltı bileşenlerinin birliğini simgeler. (Hint simgeciliğinde ruhla Tanrının birleşmesini temsil eder.)

Rüyada üçgen problemi çözmek

Rüyada üçgen problemi çözmek, okul hayatında başarıya ulaşacağınıza, ailenizi mutlu edeceğinize işaret eder. İş hayatında ince eleyip sık dokumanın yararını görmeye, yükselmeye işaret eder.

Rüyada üçgen cetvel görmek

Rüyada üçgen cetvel görmek, eğitim hayatında başarı elde edip kariyer yapmaya, seminerlere katılıp deneyim kazanmaya işaret eder. Hamile kadın için erkek çocuğa işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2324

Rüya Sitesi Linkleri