Rüya tabiri ara

Rüyada Uçan Köpek Görmek

Rüyada uçan köpek görmek, bir köpeğin havada uçtuğunu görmek zihin altındaki düşüncelerin gün yüzüne çıkarak gelişmekte olduğunu, gizlenmiş düşüncelerinizle yüz yüze gelmeye ve refaha kavuşmaya hazır ve istekli olduğunuzu anlamına gelir. Rüyada uçan...

Rüyada uçan köpek görmek, bir köpeğin havada uçtuğunu görmek zihin altındaki düşüncelerin gün yüzüne çıkarak gelişmekte olduğunu, gizlenmiş düşüncelerinizle yüz yüze gelmeye ve refaha kavuşmaya hazır ve istekli olduğunuzu anlamına gelir.

Rüyada uçan köpek görmek gerçek hayatınızda ikilemde kaldığınızı, karar almakta zorlandığın bir konuda olumlu seçim yaparak başarıyı ve mutluluğu yakalayacağını anlatır. Kötü bir düşmandan kurtularak zihninizi temizlemek, gözü tok bir insanla ahlaklı olan bir zevceye hayatınızı düzene sokacağınız ve düşmanlarınızdan arınacağınız ve yüksek mevkilere sahip olacağınız bunu da büyük bir hızla gerçekleştireceğiniz anlamı taşımaktadır. Rüyada uçan siyah köpek görmek: uçan siyah köpek genel anlamda iye yorumlanamaz siyah karamsarlık köpek de düşman olarak tanımlanır kötü haberlerin habercisi olarak kısa zamanda üzüntülü bir haber alacak ve bu durumdan kurtulmak için uzunca bir süre düşmanla mücadele etmek zorunda kalacaksınız

Rüyada köpeğin uçtuğunu görmek, umudunu kaybettikten sonra aldığı mülke, cefa ile istediği başarıya, mağlubiyetten sonra istediği temiz mala, verdiği mücadelenin sonunda hayal ettiği büyük iktidara, hatasının ardından bulduğu daha iyi bir yaşama, çalışarak birlikte hayalini kurduğu mülke, çektiği çilelerin meyvesini alarak hak ettiği rızka, zorlukların sonrasında umduğu başarıya, zorlukla hasret duyduğu manevi menfaate , uğraşlarının sonunda beklediği sevince, zorlukları aşarak istediği büyük miktar paraya, uzun süren uğraşlarının sonunda elde ettiği toplu mülke, yenilgiden sonra ulaştığı şana yorumlanabilmektedir.

Rüyasında bir dağın tepesine köpekle uçtuğunu gören büyük bir Eve kavuşur. Uçarken bir şeyin üzerine düştüğünü gören, öyle bir malın sahibi olur. Ancak bu işe layık değilse, ölüm derecesinde hastalığa yakalanır. Kanat takarak köpekle uçtuğunu görmek, yolculuğa çıkacak ve sağlıklı bir şekilde yolculuğunuz sona erecek kanatsız olarak köpekle uçtuğunu görmek, belli bir durumdan daha aşağı bir duruma geçeceğine; uçtuğu zamana niyetlendiği yere ulaşacak yolculuğunda hayırlara vesile olacağına; bir tarladan başka bir tarlaya köpekle uçtuğunu gören kuvvete işaret eder. Alçaktan yüksek bir yere köpekle kanatsız olarak uçtuğunu gören, istediğine kavuşur Güvercin gibi köpekle uçtuğunu görmek yükselir. Havada kaybolacak derecede uçtuğunu gören ahirete intikal eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada köpekle uçmak, yolculuğa çıkmak Uçmak ise, sorunsuz yolculuktur.