Rüya tabiri ara

Rüyada Uçaktan Atlamak

Ocak 14, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada uçaktan atlamak rüya sahibi için kendini ön plana çıkarma ve kendi sözünü söyleme hakkına sahip olacağına işarettir. Bu kişi kendi hayatına iyi bir yön vereceğine ve kendi doğrularından şaşmayacağı manasındadır. Özel hayatında yanında olan kişiye yön vereceğini ve sözünün geçeceğine delalet eder. Rüyada uçaktan atlamak kişi planladığı ve hep gitmek istediği bir yolculuğa çıkacaktır, bu yolculukta bir müjdeli haber rüya sahibini beklemektedir. Rüyada uçaktan paraşütle atlamak bir haber ve öz güven ile tabir edilir.

Rüyada uçaktan paraşütle atlamak yeni bir başlangıç yapmak ve hayatını kendi isteğine göre yönlendirmesine ve bunu planlı olarak yaparsa mutlu bir geleceğin beklediğine, fakat düşünmeden hareket ederse olumsuz sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada uçaktan düşmek kişi bir zarar görmediyse önüne çıkacak zorlukların üstesinden gelmesine yorumlanır. Bu rüya kişin hayatıyla ilgi planlara tabir edilir.

Rüyada uçaktan atlayan birini görmek iş bitiricilik ve üstün el becerisine sahip olan kişiyi anlatan bir rüyadır. Bu kişi pratik zekalı bir insandır, bu yüzden iş ortamında her türlü işi çözebilir.

Rüyada uçak görmek kişinin hayatınızda olan bazı pürüzlerden kurtulacağınızı önünüze çıkacak engellerden rahatlıkla sıyrılacağını işaret eder. Hayatınızda yeni bir dönüm noktası yaşayacağınıza ve çevrenizde saygın biri olacağınız manasına gelir.

Rüyada uçaktan aşağı atlamak para durumun tamamen tersine dönmesi, yukarı atlamak, gelire ve zenginliğe; dere, hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir.

Rüyada uçaktan aşağı düşmek iyi halden kötü hale meyletmeye, aşağıdan yukarıya sıçramak da, insanın çabucak yüksek dereceye çıkmasına, yukarıdan aşağıya atlamak da, kıymetinin çabucak düşmesine işaret eder.

Rüyada uçaktan atlayanları görmek kendisi hakkında yapılan haksiz iftiralardan arkadaşlarının kendisinin haberi olmadan yaptıkları lehindeki şahadetlerle temize çıktığına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1188