Rüya tabiri ara

Rüyada Uçakla Uçmak

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada uçakla uçmak, rüyayı gören kimsenin hayatında yaşanacak olan hayırlı olaylara delalet eder. Rüya sahibinin yakın zaman içinde tüm sorunlarına çözüm bulacağına ve sıkıntılarının sonunda biteceğinde delalet eder. Helal kazanç sağlayacak olmaya delalet eder. Rüya sahibinin her hangi bir rahatsızlığı var ise kısa zaman içinde şifa bulacağına ve hastalığından eser kalamayacağına delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin arzu ettiği hedefe ulaşacağına kariyerin de arzu ettiği yere sonunda ulaşabileceğine yorumlanır.

Rüyada Uçakta Uçarken Görmek

Rüyada uçakta uçarken görmek, rüyayı gören kişinin eğitim ya da iş hayatına yorumlanan rüya, kişinin elde ettiği başarılardan çok daha büyük başarılara imza atacağına, emeklerinin karşılığını alacağı işler içinde olacağına, yeni atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde büyük başarıların yanı sıra odlukça güzel kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Uçağa Binip Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçağa binip uçtuğunu görmek, rüyayı gören kimsenin eğitim ve iş hayatına delalet edip elde ettiği başarıları, kariyeri tehlikeye atacak bazı durumlar içine girilebileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin karşılaşacağı sorunlar sebebi ile oldukça sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve son derece üzüleceğinde yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin mağdur duruma düşeceğine, tüm emeklerinin boşa gideceğine, sıkıtı ve üzüntü yaşayacağına, hayal kırıklıkları yaşayacağına yorumlanıp dikkatli olması gerektiğine tabir olunur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2408

Rüya Sitesi Linkleri