Rüya tabiri ara

Rüyada Uçak Kullandığını Görmek

Ocak 21, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada Uçak Kullanmak, rüyanın görülme durumuna bir çok şekilde ve türde yorumlanabilmektedir. Yani uçağın; rengi, şekli, uçağın kullanıldığı alan, kişi sayısı ve hatta kokpit içeriği bile çeşitli mesajlar verebiliyor olduğu için rüyanın netliği, yorumu için önem taşımaktadır.Bu duruma göre; rüyada uçak kullanmak, rüya sahibinin zorluklar geçiriyor olduğu mesleki hayatının ve hane hayatının öncelikle yaradanın sonra ise kendinin çabası ile feraha çıkacağını söylemektedir. Devlet içerikli bir sınava veya mülakata katılımı olacak bir kişi rüyasında uçak kullandığını görüyor ise; bu kişinin sınavının veya mülakatının başarılı geçeceğine ve bu başarı arkasından hızlı şekilde ulu bir mertebeye yükseleceğine işaret etmektedir. Şayet, rüyasında uçak kullanan kişi evlat sahibi olmayı bekleyen biri ise, yaradanın ona vereceği sağlıklı bir bebeğe (uçak uzun ise erkek bebek, kısa ve pervaneli ise kız bebek demektir) işaret etmektedir. Evlilik yaşına gelmiş bir kimse rüyasında uçak kullandığını görüyor ise, rüya sahibi hayırlı bir kısmet ile evlenip bereketli ve bolluk içerisinde olan bir yuva kuracağına delalet eder. Rüyada kendi kullandığı uçağın denizler üzerinden ilerlediğini görüyor ise; rüya sahibinin içerisinde bulunduğu maddi zorlukların hayırlı rızıklar ile üstesinden geleceğini ve ailesine faydası olacağını söyleyebiliriz.

Bir kimse rüyasında karanlık bir gökyüzünde uçak kullandığını görüyor ise; o kişi yaptığı bir hata yüzünden dönemsel olan bir sıkıntıya girecektir. Bu sıkıntı dönemi hızlı şekilde son bulacak olsa da maddi manevi zarar verecektir. Eğer bir kişi rüyasında güneşli bir gökyüzünde uçak kullandığını görüyor ise; yapacağı bir işte ailesine ve çevresine maddi ve manevi huzur ve fayda sağlayacağını göstermektedir.

Hasta bir kişi, rüyasında uçak kullandığını görüyor ise; hastalığına yaradan tarafından acil şifa geleceği ve sağlıklı günlerin hızlı şekilde geleceği şeklinde tabir edilmektedir. Eğer rüyasında uçak kullandığını gören bir kimse hamile ise, evladının sağlıklı, başarılı, hayırlı ve rısklı olacağını tabir ederek mutlu olmalıdır.

Rüyasında kullandığı uçağın kaza yaptığını ama kurtulduğunu gören bir kimse, mesleki hayatında karşısına çıkacak olan zorluktan sonra yaşayacağı bolluğa hızlı bir geçiş yapacağını bilmelidir. eğer rüyasında kullandığı uçak kaza geçiriyor ve kendisi ölüyor ise; rüya sahibi iş yerinden ayrılıp farklı bir iş düzenine giriş yapacağını bilmelidir.

Rüyasında kullandığı uçağın yere süzülerek indiğini gören bir kimse, girişecek olduğu yeni bir işin ona başarı, bol kazanç, ve tehlikesiz devamını yaşatacağını bilmeli ve rüyasını bu şekilde tabir etmelidir. Rüyasında kullandığı uçağın hava da değilde sadece yerde devam ettiğini gören bir kimse, eğitim hayatının devam edeceğini bilerek hedef oluşturmalıdır. Eğer, kullandığı uçağın yerde ilerlediğini gören kişi evlilik çağında biri ise; ciddiyet yaşayacağı biri ile nikah olmadan tekrar ayrılacağını tabir etmelidir.

Rüyada uçak kullanmak, başkalarının hayatına karışmasına izin vermeyecek ve özel hayatın da dahil olmak üzere kimseyi karıştırmayacaktır. Rüyada uçak kullandığını görmek, rüya sahibinin özel hayatına ve iş hayatına kimsenin müdahale etmesini istemeyerek, söz hakkı dahi vermeyeceğine yorulur. Rüya sahibinin hayatına olan özgürlük kavramı aile içinde tartışmalara yol açabilir, büyüklerin baskıcı role bürünmesine sebep olabilir. Aynı zamanda bu rüya kişinin iş hayatında başarılı olacağına, ayağına gelecek olan iş fırsatlarını doğru şekilde değerlendirerek hayırlı kazanç elde edeceğine delalet eder ve çok kazanç getirecek işlere girerek bulunduğu sektörde göstermiş olduğu başarısı ile kariyerinde de sağlam bir yer edinecektir.

Rüyada uçak kullandığını görmek, rüya sahibinin özel hayatı ve iş hayatında her zaman kendi duygu, düşünceleri ile hareket etmek isteyeceğine yorulur. Kişinin hayatını sık dokuyup ince eleyerek ele alması başarıdan başarıya atlamasına yardımcı olacaktır. Rüyada uçak kullandığını görmek, iş hayatında kendi tecrübeleri, fikirleri ve düşünceleri ile hareket eder buda kendisinin başarı basamaklarını çıkmasında yardımcı olacak bir etkendir. Rüyada uçak görmek, en açıklayıcı örnek kişinin kendi kendini korumaya alması ve zekasını bir kalkan gibi kullanmasıdır.

Rüyada savaş uçağı kullanmak, rüya sahibinin düzenli giden iş hayatında hiç beklenmedik biranda sorunlar oluşacak ve rüya sahibi sıkıntılı günler yaşayacaktır. Ortaya çıkan bu sorunun nerden kaynaklandığı bilinmemekle beraber uzun bir süre rüya sahibinin hayatında olumsuz etkisini gösterecektir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çok yakınında bulunan ve kişinin başarılarını kıskanan kötü niyetli birinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibine içten içten kötülük tohumlarını ekmeye çalışacak ve rüya sahibinin zor duruma düşmesini başaracaktır.

Rüyada jet uçağı kullanmak, rüya sahibinin iş hayatında çok büyük atılımlarda bulunacağına ve bu sayede kazancı ile beraber mevkisinde de yükseleceğine işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde göstermiş olduğu başarılarıyla iş sektöründe kariyerini yükseltecek ve firmaların aranan yüzü olacaktır. İlerleyen yıllarda rüya sahibinin kendi işinin patronu olacağına yorumlanır.