Rüya tabiri ara

Rüyada Uçağını Kaçırmak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada uçağını kaçırmak ne demek? Rüya sahibinin hayalindeki mesleğe, başarılı ve azimli çalışmaları sonucunda kavuşacağına ve bu işten yüksek miktarlarda para kazanıp hanesine maddi manevi huzur bereket ve bolluk gireceğine delalet eder. Rüyada uçağını kaçırmak neye işarettir? bir kişinin bu rüyayı görmesi, sağlık sorunları varsa eğer yakın zamanda şifa bulacağına ve uzun yıllar boyunca sevdikleriyle birlikte, sağlıklı huzurlu yıllar geçireceğine delalet eder.

Rüyada uçak kaçırmak; Hakkı olmayan bir mala konacağına veya başka birinin hakkını almak için günah işleyeceğine işaret eder. Rüyada uçak kaçırdığını görmek; gözü kara olması ve hırsı yüzünden çok yanlışlar yapacağına gaflete dalıp ahiret hayatını unutacağına delalet eder. rüyada uçak kaçırıp kullandığını görmek; Çevresi tarafından gurur duyulan bir kişi olmakdan çıkacağına işaret eder.

Rüyada uçak biletini kaybettiğini görmek; Rüya sahibinin çok önemli hususta karar verip bu kararından vazgeçeceğine işaret eder. Rüyada uçak biletini koyduğu yeri unutmak; rüya sahibinin aile ve iş hayatında bir takım sözlere sadık kalamayacağı veya bu sözleri unutacağına işaret eder.

Rüyada uçağı kaçırmak, rüya sahibinin eline geçen fırsatları değerlendiremeyeceği ve iş hayatında bazı sorunlar yaşayacağının işaretçisidir. Uçağı kaçırdığını gören kişi bazı isteklerine kavuşamaz, bu yüzden üzülse de aslında kaçan bu fırsatlar onun için hayırlı değildir. Bu rüyayı gören kişi, bazı teşebbüslerde bulunur ve bu teşebbüslerinin sonucunda hayırlı kazançlar elde eder. Rüya sahibinin başka birisine vesile olarak onun daha iyi olacağı şeklinde tabiri olunmaktadır.

Eğer okul okuyan birisi rüyasında uçağı kaçırdığını görür ise, ilerleyen dönemlerde iyi bir hukuk adamı olacağına, eğer evli bir kadın görür ise, gebe kalıp çok kolay doğum yapacağına, yeni iyi dostlar edineceğine, doğru yola yönelerek ilerleyeceğine ve çok kısa zamanda alınacak güzel ve sevindirici haber alacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada uçağı kaçırmak, rüya sahibi için gelecek iyi haberlere ve verdiği sözü tutacağına, özellikle okuldaki sınavlarında üstün başarılar elde edeceğine işaret eder. Başka tabircilere göre rüyada uçağın kaçırılması, rüya sahibinin gönül ilişkisinin oldukça iyi yönde gelişerek devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada uçak kaçırmak, hain planlar yapıldığına ve kişinin kötü niyetli davranışları, düşünceleri neticesinde başına çeşitli belalar açılacağına, bu sıkıntılardan kurtulamayıp elindeki her şeyi kaybedeceğine yorumlanır. Hayra yorumlanmayan rüya, İslami açıdan da günah dolu bir hayata, başkalarının kısmetlerinin ellerinden alındığına ve haksız kazanç elde edildiğine işarettir. Hatalar ve sapkın düşünceler içinde olunduğuna da delalet eden rüya, kişinin kendi hayatı ile beraber ailesinin hayatını da etkileyen girişimler ve davranışlar içinde olunduğuna da işaret eder.

Rüyada uçağa binmek, gören kişi tüm tehlikelerden korunur ve korktuğundan emin olur. Uçaktan inmek ise, bazı zorluklar yaşamaya, kısa zamanda bazı tehlikeleri atlatmaya yorumlanır.

Rüyada uçağın yükseldiğini görmek, başarıya işaret eder ve rüya sahibinin kendisini mesleğinin en tepesine taşıyacak kadar başarılı olacağına, bunun için gereken tüm imkanları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına tabir edilir.

Rüyada uçak satın almak, iş hayatında başarıya ulaşmaya işaret eder. Bu rüya mertebesinin yükselmesine, elde edeceği başarılara ve gayreti sonucunda hedeflerine ulaşmaya delalet eder.

Rüyada uçak yolcuları görmek, kalabalık uçak yolcusu kafilesi, işin başarılı ve dürüst insanlar arasında çalışılacağına; yine kalabalık bir iş toplantısına, kudretli ve zengin bir adamın himayesine gireceğine işarettir. Böyle bir rüya gören kişi bu tarz kişilerle tanışır ve arkadaş olur demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5765