Rüya tabiri ara

Cover Image

Üç

Ağustos 13, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada üç görmek, zamana işaret olan bu rüya kişinin olmasını çok istediği bir dileğinin üç vakte de kadar gerçekleşerek rahata ve esenliğe ereceğine yorumlanır. Rüyasında üç rakamı gören kimse, dileklerine yaklaşmış kendisi için hayırlı olan hayatın müjdesine nail olmuştur. Rüyada üç görmek, kişi ya da kişiler için batıl inancı simgeleyip kişinin inancının yer verdiği şekilde hayra yorumlamak yerine insanların sözlerine boyun eğeceğine yorumlanır.

Rüyada Üç Görmek Neye İşarettir?

Rüyada üç görmek, üç görmek rüyasını rüyayı gören kişinin gördüğü nesneye göre yorumlamak en sağlıklı yoruma biçimi olacaktır. Kişinin rüyasında üç sembolünü görmesi, hayırlı olarak girdiği bir işin üç vakte kadar gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada görülen üç rakamı, şansı kısmeti işaret ettiği kadar gören kişiler için uğuru ve beklenen güzel gelişmelerin yakın zaman da gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Üç Rakamı Görmek

Rüyada üç rakamı görmek, üç rakamı rüyası üç görmek rüyasıyla aynı ifadelerde yer alarak kişinin hayırlı bir işte uğraş vererek sonuca varması konusunda beklediği zamanına işaret eder. Rüyasında üç rakamı gören kimse, üç vakte kadar hayırlı haber alacak olup bunun yanı sıra, zorluk çekmeden mala ve mülke de sahip olacaktır.

Rüyada Üç Ve Dört Rakamı Görmek

Rüyada üç ve dört rakamı görmek, üç ve dört rüyaları genellikle zaman bildiren rüyalar olup gören kişilerin yakın zaman da hayırlı habere nail olacaklarına yorumlanır. Rüyada görülen üç ve dört rakamı aynı zaman da hayırlı evliliğe, çıkılacak yolculuğa, esenliğe kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada üç harfli görmek, rüyayı gören kimseler için felaketi ve kötülüğü çağrıştıran bu rüya gören kişinin yakın zaman da çaresizliğe düşerek hayatının alt üst olacağına yorumlanır. Rüyada üç harfli görmek, aynı zaman da harama el açmaya, şeytanın vesveseleri karşısında boyun eğmeye, hileye ve üç kağıda el uzatmaya tabir edilir.

Rüyada Üç Gözlü Kadın Görmek

Rüyada üç gözlü kadın görmek, ilk görüldüğünde korkutucu olarak sembol edilse de bu rüya kalp gözünün açıklığına, ahiret inancına bağlı, makam ve mevkide gözü olmayan tok gönüllü kimselere yorumlanır. Rüyasında üç gözlü kadın gören kimse, kem gözlerden ve nazarlardan korunarak başına gelebilecek her türlü hileye ve kötülüğe karşı kendisini önlem amacı alır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3341

Rüya Sitesi Linkleri