Rüya tabiri ara

Rüyada Tuzlu Su İçmek

Ağustos 5, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada tuzlu su içmek, farklı biçimlerde yorumlanmaktadır. Ancak genel anlamda yaşanacak olan olumlu gelişmelere işaret sayılmaktadır.Rüyada içilen suyun tuzlu olduğunu anlamak: Yenilgiden sonra hayali kurulan paraya, hatalarından sonra elde ettiği toplu paraya, ulaşılmak  istenen nimete, mağlubiyet sonrası kavuşmayı arzuladığı nimete, başarısızlıktan sonra hak ettiği daha çok kazanca işaret sayılmaktadır. Olumsuz anlam olarak: tuzlu su içilmesi zorluklara göğüs gererek hayali kurulan iyi bir geleceğe, uzun bir bekleyişin ardından ulaşmak istediği yüksek mertebeye, uğraş vererek özlem çektiği daha iyi bir hayata, zorlukla gözlediği sevince,  huylu bir düşman tarafından zarar görmeye delil sayılmaktadır.

Rüyada tuzlu su içme manası: Rüyanız olumsuz  olarak  sıkıntıyla istediği sevince, sıkıntı sonrasında elde edilecek şana, yenilgiden sonra ulaşılan daha fazla kazanca, duygusal anlamda yük durumunda olan yabancıdan uzak durmaya, zorlukla beraber kavuştuğu servete, çektiği zorlukların karşılığını alarak kavuşmayı arzuladığı zenginliğe şeklinde yorumlanabilir

Rüyada ne şekilde olursa olsun akan su görme: Rızk, geçim, rahat, temizlik, menfaat, toplu mal, ucuzluk ile tabir olunur. Ibni Sirin e göre; rüyada görülen su hayattır.

Rüyasında su içtiğini görme: Güzel bir hayata kavuşma, su saf ve berrak olursa, hayır ve menfaate, bulanık ise, kedere ve geçim darlığına işaret sayılır.

Rüyada bir kadının kendisine su verdiğini görme: Halk içinde yalancı olarak tanınır. Akıntı halinde olmayan su yorumda akan sudan daha zayıftır. Bir yoruma göre, durgun su hapis işaretidir
Durgun bir suya düştüğünü gören, hapse girer. Tuzlu su üzüntü, bulanık su geçim darlığıdır.

Rüyada evinde siyah su görmek, evin yıkılmasına, bu siyah sudan içmek, gözlerinin kör olmasına tabir olunur. Kokmuş su haram mala, sarı su ciddi bir hastalığa işaret sayılmaktadır. Suyun yerde kaybolmasını görme, memur yada işçi olanlar için işten çıkmaya,  başkaları için ise yardım görmeden yasamak olarak yorumlanır.

Rüyada çok sıcak su görülmesi, devlet büyükleri için keder ve sıkıntıya işaret eder. Kirmani’ye göre, sıcak su görmek, hastalıktır ve hüzündür. Eteği yardımıyla su taşımayı görmek, malında ve dünya işlerinde eksiklik olduğuna işaret sayılır. Bir şişeyi su ile doldurma ve o sudan içtiğini gören kişinin eşi gebe kalır. Eğer şişe kırılırsa bu rüya tabirine göre anne ölür çocuğu yasar. Rüyayı gören kişi evli değilse evlenir rızkı artar.

Rüyada birisine parasız su verdiğini gören iyilik yapar, başka bir yoruma göre göre bir yerde yapı yaptırır. Maden olan bir kap ile su alıp içtiğini gören kişi sıkıntıya düşer.
Olumsuz anlamda çözümü kolay olmayan bir olayla karşılaşmaya, yalancı amire, ticaret alanında sorunlara, muhtaç hale gelmeye, iyi hali yitirmeye delalet eder.

Bir kimse susadığını sonra su içtiğini görürse, o kimsenin ekini hayat bulur ve kalbi hidayette olur. Başka görüşlere göre de sağlığın kaybedileceğine, mutsuzluktan kurtulamamaya, sıkıntıya, düşman varsa ondan emin olmaya, refahının bozulmasına işaret sayılır. Mutluluğa kavuşmaya, iyi uğraşlara, bir kaç gün içinde duyulacak hayırlı bir habere, arzuların gerçekleşmesine, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanç, manevi yönden yükü olan tanıdığından uzaklaşmaya, sevinmeye, gelirin verimli olmasına, mülke gelecek artışa, merhametli eşe, duygusal hayatın iyi olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3880