Rüya tabiri ara

Rüyada Tuvaletini Yaptığını Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada tuvaletini yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı belalı ve kötü olan işler içinde boğuştuğuna ve bu durumdan kurtulmak için mücadele ettiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bazı çıkmaz işler içinde olduğuna ya da gizliliği bulunan işlere delalet eder. Bazı âlimlere göre devlet meseleleri ya da devlet ile ilgili gizli işlere delalet eder.

Rüyada Tuvaletini Yaptığını ve Temizlediğini Görmek

Rüyada tuvaletini yaptığını ve temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte bazı hatlar yaptığına delalet eder. Hataların bazılarını bilerek bazılarını bilmeyerek yapmış olan rüya sahibinin bu hataların çözümünü bulmak için çaba harcayacağına, yaptığı hatalardan dolayı sıkıntı yaşayacağına, pişmanlık duyacağına delalet eder.

Rüyada Küçük Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada küçük tuvaletini yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin şüphe duyacağı bazı olayları yaşayacağına delalet eder. Esrarengiz olarak görülecek olan bu olaylar sonucunda sıkıntı yaşayarak işlerin içine girdikçe farklı olayları göreceğine ve şaşkınlık yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin haklı olduğu bir konu hakkında hakkını aramaya çalışacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada büyük tuvaletini yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin maddiyatına delalet eder. Maddi anlamada güzel ve bereketli gelirler elde ederek rüya sahibinin rahatta ereceğine delalet eder. Son günlerde maddi anlamda sıkıntı yaşayan rüya sahibinin gelirinde artış ya da beklenmedik bir kazancı elde ederek özellikle ailesinin yüzünü güldüreceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6128