Rüya tabiri ara

Rüyada Tuvalete Oturmak

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Aile içinde yaşanabilecek bazı tatsız olayların veya problemleri işaret etmektedir. Hayırlı şeyleri yapmayı işaret etmektedir. Bir kadın patavatsız konuştuğunu ölçüp tartmaya ve herkesi kıran, aklına ilk gelenleri konuşan, haddini bilmeyen veya üzerine vazife olmadığı hallerde ise her işe karışan yada çevresinde ise iyi anılmamayı işaret etmektedir.

Rüyada Tuvalete Oturmak bir kadın ağır başlı, hanım efendi, cefakar kişidir. Hatta cefakar oluşu nedeniyle herkes tarafında kendisine ise gıpta ile bakılıp yada herkes tarafından örnek alınarak ise işaret etmektedir. Temiz bir tuvalet ise sadık yada sabırlı bir kişi anlamını işaret etmektedir.

Dünya için çalışıp ve çabalamak ise haksız kazançlar elde etmeyi işaret etmektedir. Şan yada şöhret kazanır veya adı ise daima iyi şekilde anılmasını işaret etmektedir. Sürekli zarar verenler yada dost gibi olanlar ancak rüya gören kişinin ise kötülüğüne uğraşanlar ve iki yüzlü dostlardan kurtulmasını işaret etmektedir.

Bu rüya her türlü fena işlerden sakınmanın ve kendisine yararı dokunmayan her şeyi terk etmenin göstergesi olduğunu işaret etmektedir. Bazen de hoş olmayan durumlar ile karşılaşacağını ise işaret etmektedir. Rüyada Tuvalete Oturmak iyi halini terk ederek kötü bir şekilde ise anılmaya başlayan veya sıkıntılı bir insan olacağını işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

344