Rüya tabiri ara

Rüyada Tuvalete Gitmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Tuvalete Gitmek, rüya sahibi için zorda kaldığı günlerden kurtulacağı ile yorumlanır. Yine yorumun devamında kişinin şansı açılacağına, uğraş verdiği şeylerde başarıyı elde edeceğine ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorumlanır. Rüyada tuvalete gitmek, rüya sahibi için dünya sıkıntılarını aşacağına borçlarından kurtulup zor durumlarını aşacağına yorumlanır. Tuvalet ihtiyaç olduğu için rüyada tuvalete gitmek ihtiyacı duyulan şeylerin elde etmeye hüzünlü günlerin yerini feraha bırakacağına yorumlanmaktadır. Bu rüyanın yorumu, rüya sahibinin gerek çevresinde gerekse içsel olarak omuzlarında ki yüklerinden kurtulup, huzur dolu günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada tuvalet ihtiyacını gidermek, her ne kadar kulağımıza hoş gelmese de rüyayı gören kişi için hayırlı olarak yorumlayabiliriz. Şimdi bu rüyayı gören kişi için bazı farklı yorumlama biçimlerini vereceğimiz makalemize başlayayım. Rüyada tuvalet ihtiyacını gidermek, genel bir söyleyiş biçimi ile rüyada büyük abdest bozan kişi, kişisel çıkarları doğrultusunda kazançlı çıkmak adına her işi yapabilecek olarak yorumlanır. Çıkarları doğrultusunda hareket eden bu kişinin önüne gelen her tür fırsatı değerlendirmek konusunda çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada Çiş Yapmak.
Bu rüyanın sahibi hasta ise hastalığından kurtulacağına, borçları var ise borçlarını ödeyeceğine ve mutlu günler geçireceğine yorumlanmıştır. Bu rüyanın sahibi sıkıntılı günler yaşıyorsa bu günleri geride bırakacağına ve hayatının geriye kalan döneminde mutlu zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Pis Tuvalete Girmek.
Tuvalette görülen ihtiyaç dünya malı, yani para ve miras ile yorumlanır. Bu rüyanın rüya sahibi için tabiri, eline toplu miktarda bol para geçeceğine, miras kalacağına ve beklemediği bir yerden maddi hibe alacağına yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi eğer borçlu ise, eli dar ise genişleyeceğine ve borçlarından kurtulacağına yorumlanır. Girdiği kirli tuvalete büyük yada küçük abdest yaptığını gördü ise kişi hem hastalıktan kurtulur hemde hatırı sayılır derecede paraya kavuşur. Yine bu rüya dünya lüksü ve konforu ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz Tuvalete Girmek.
Rüyayı gören kişi için rüyasının tabiri, dünyada kimseye muhtaç olmadan rahat bir şekilde geçimini sürdüreceğine yorumlanmıştır. Devamında ise temiz ve asgari bir geçim ile yaşayıp huzuru yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada Hastanede Tuvalete Gitmek.
Kişi için rüyasının tabiri, bu kişi hasta ise kısa zamanda şifa bulacağına delalet eder. Bu kişi hastanede yatıyorsa yakın zamanda iyileşip taburcu olacağına yorumlanmaktadır. Eğer bu kişinin bir hastalığı yoksa hayatının geriye kalanında ciddi bir hastalığı olmayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Devamlı Tuvalete Gitmek.
Rüyayı gören kişi için rüyası, içinden çıkamadığı sıkıntılardan zamanla kurtulacağına bu yol üzerinde çok çaba göstermesi gerektiğine delalet eder. Kör düğüm olmuş sorunlardan kurtulacağına, fakat çok çaba göstermesi halinde bu sıkıntılara veda edeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında bulunan kirli işlerden arınacağına, kötü arkadaşlardan temizleneceğine ve hayatının düzene gireceğine yorumlanır.

Büyük abdesti bozmak ile alakalı bir şey ise o zaman büyük abdestini nerede bozduğuna bağlı olabilir ve buna göre farklı yorumlar yapabiliriz. Örneğin bu kişi büyük abdestini insanların içinde alenen bozuyorsa toplum tarafından ayıplanacak bir iş yapıyor olarak yorumlanabilir. Büyük abdestini yatağına yapmak mesela rüyayı gören kişinin hasta olmasına yorumlanabilir.

Bu rüyayı gören kişinin bir çok fırsatı yakalamasına ve karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmesi durumunda oldukça iyi bir kazanç elde etmesine yorumlanabilir. Küçük abdestini bozduğunu görüyorsa kişi zengin ve varlıklı biriyse bu rüya o kişinin malının zekatını vereceğine işaret olarak da yorumlanabilir. Aynı zamanda bu rüya keder ve üzüntü veren durumlardan da kurtulmasına işaret olarak görülebilir.

Rüyayı gören kişinin tuvalete gittiği yerin kirli olması rüyayı gören kişinin mirasını veya toplu bir şekilde para kazanacağına işaret ile zengin olması ve mal varlığının artması olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi ihtiyacını gidermek için temiz bir tuvalete giriyorsa bu rüya o kişinin yaşamının geri kalanını rahat bir şekilde geçirmesine işaret olarak yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3199