Rüya tabiri ara

Rüyada Tuvalet Yıkamak

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Tuvalet Yıkamak, Her rüyada olduğu gibi bu şekilde rüya gören kişinin rüyasının yorumu da, gören kişiye ve gören kişinin içinde bulunduğu duruma göre farklılıklar gösterir.Rüya sahibi zengin ve makam sahibi bir kişi ise, malını ve servetini kaybedeceğine veya girdiği her hangi bir işin ona faydadan çok zarar getireceğine işaret eder. Bazı alimler ise, yıllarca büyük zahmetlerle kazandığı malların ve paraların büyük bir kısmının veya hepsinin bir anda kaybedilerek, yoksul düşeceğine ve hatta ona buna muhtaç bir hale geleceği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada tuvalet temizlemek her zaman kötü yorumlanmaktadır. Çoğu zaman rüyayı görenin işini, aşını ve huzurunu kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi şayet çiftçi ise o yılın kıtlık ve bereketsiz olacağına işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi fakir ama evli ve mutlu bir kişi ise, mutluluğunu kaybetmesine sebep olacak bir üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Sonuçta tuvalet ile ilgili veya tuvalet dışında dahi olsa insan pisliği görmek hiç bir şekilde iyi tabir edilmemiştir. Çünkü insan oğlunun dışkısı, bütün yaratılanların pisliğine kıyasla en necis (pis) olandır. Buna dayanarak bütün rüya tabiri yapan alim kişiler, insan dışkısının rüyada görülmesini kötü yorumlamışlardır.

Rüyada büyük tuvaletini yaptığını görmek, Rüyasında tuvalette veya başka bir yerde büyük çişini yaptığını gören kişinin, sevmediği ve hatta nefret ettiği bir kişiye bunu sözlü ve fiziksel olarak hissettireceği, kavga ederek bütün nefretini ona söyleyeceği, bütün hatalarını yüzüne vurarak onunla hesaplaşacağı şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2904