Rüya tabiri ara

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Ocak 3, 2019 - Okuma süresi: 12 dakika

Rüyada tuvalet temizlemek, rüyada tuvalet temizlemek hayırla yorumlanan rüyalar arasında değildir. Rüya sahibinin rahatının ve huzurunun kaçacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi işini kaybedecek ve maddi anlamda çok sıkıntı çekecek anlamına gelir. Rüyada tuvalet temizlediğini gören kişi varını yoğunu kaybedecek ve geçim sıkıntısı yaşayacaktır. Rüya sahibi gördüğü rüya karşısında büyük bir çıkmaza girecek ve çaresizliğe düşecek şeklinde yorum yapılır.Rüyada tuvalet temizlemek, kötü ve zorlu günlerin olacağına, rüya sahibinin tüm parasını kaybedeceğine, başkalarına muhtaç olacağına ve karnını doyuracak dahi para bulamayacağına işaret eder.

Rüyada tuvalet pisliği temizlediğini görmek, rüya sahibinin maddi anlamda zarara uğrayacağına, malını ve tüm parasını kaybedeceğine işarete der. Rüya sahibinin yıllarca kazandığı parasını ve malını bir anda kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada tuvalet pisliği temizlemek, rüyayı gören kişinin bir anda yoksulluğa düşeceğine evini geçindirmekte zorluk çekeceğine ve borçlarının her ecen gün daha da artacağına işaret eder.

Rüyada boklu tuvalet temizlemek, rüya sahibinin önüne çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendiremeyeceğine ve ayağın kadar gelen fırsatları geri tepeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu nedenle çok sıkıntı çekeceğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada tuvalet temizlemek başka bir tabire göre rüya sahibinin iyi huylu bir eşinin olduğuna işaret eder. Rüyada tuvalet temizlediğini gören kişi evli değilse hayırlı bir eş ile evleneceğine işaret eder.

Rüyada pis tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında planladığı projeleri başarı ile gerçekleştireceğine ve bu projeler sayesinde yüklü para kazanacağına işaret ede. Rüya sahibi iş hayatındaki başarısı sayesinde saygınlık kazanacak anlamına gelir.

Rüyasında tuvaleti temizleyen kişinin malının bir bölümü elinden gider veya parasını kaybeder. Bu rüya genellikle iş hayatında baş gösterecek başarısızlıkların sembolüdür. Bazı tabirciler ise bu rüyayı kişinin kötü davranışlarını bırakmasına, kendisine hayırlı olacak işler peşinde koşup her türlü zararlı alışkanlıkları terk etmesine yormaktadır.

Rüyada tuvalet temizleyen birini görmek kişinin aceleci davranarak kendisine zarar verdiğini beyan eden bir rüyadır. Bu rüya kişiye adeta “Karar verirken aceleci davranma. Meseleler üzerinde ayrıntılı biçimde düşündükten sonra bir neticeye ulaş!” mesajı vermektedir.Rüyada tuvaletin taştığını görmek ise yakın arkadaşlarından dolayı çeşitli sıkıntılar yaşamak manasına gelmektedir. Rüyada tuvalet temizlemeye çalışmak kişilerin yakın arkadaşlarıma karşı daha şüpheli yaklaşımlar sergilemesi faydalarına olacaktır.

Rüyada tuvalet temizlemeye çalışmak, kurtuluşa, çıkış yolu aramaya, hayır yolunda kılınan yolda ağır adımlarla ilerlemeye yorumlanır. Rüyasında tuvalet temizlemeye çalışan kimse, sevdiklerinin gösterdiği destek sayesinde her türlü zorlukların üstesinden gelerek alnı ak şekilde dolaşır. Rüyada tuvalet temizlemeye çalışmak, bazen de yeni hayat kurmaya, hayırlı rızka, dünya evine girmeye işarete der.

Rüyada kirli tuvalet görmek kişinin savurgan davranışları konusunda uyarılmasıdır.Bu rüya kişiye “Paranı boşuna çarçur edip savurgan davranışlar sergileme. Gelecekte sıkıntı yaşamak istemiyorsan tutumlu olmayı öğrenmelisin!” mesajı vermektedir.

Rüyada tuvalete girmek kişinin rüyada tuvalete girdiğini görmesi zenginleşmek manasında tabir edilir. Rüya sahibinin kısa sürede büyük bir servet elde edeceği yorumu yapılır.Rüyada tuvalete girmeyi bazı alimler yabancı kişilerle tanışıp yakın dostluklar kurmak biçiminde de tabir etmektedir.

Rüyada boklu tuvalet temizlemek, kişinin karşısına çıkan fırsatları değerlendirmemesi sonucunda büyük hataların içine düşerek pişmanlık duyacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayatını pişmanlıklarla geçirerek hayatı amaçsızca ve geleceğe ait beklentisi olmadan yaşarlar.

Rüyada tuvalet pisliği temizlemek, mal kaybına, sıkıntıya düşmeye, emeklerin boşa gitmesine, hayal kırıklığına yorumlanır. Rüyasında tuvalet pisliği temizleyen kimse, düşüncesizce tavırları yüzünden elindeki bir çok mal varlığının kaybolmasına sebep olur. Kişinin gördüğü bu rüya bazen de sıfırı tüketmeye, alacaklılardan kaçmaya, sevdikleri kimselere karşı başı yerde dolaşmaya tabir edilir.

Rüyasında alafranga tuvalet gören bazı hoş olmayan durumlarla karşılaşır. Özellikle özel hayatınızda bazı sıkıntılar yaşamaya; fakat sabırla tüm bu sıkıntıların üstesinden gelip, huzur ve mutluluk bulacağınıza işarettir. Rüyada alaturka tuvalet görmek ise, sizin köklerinize ve geleneklerinize çok bağlı ve yeni şeylere kapalı bir kişi olduğunuzun göstergesidir.

Rüyada görülen tuvalet deliği eğer boş ise mal kaybetmeye veya bazı çalışmalarından yeterince verim alamamaya, maddi sıkıntı yaşayıp, zorlukları göğüslemeye işarettir. Eğer tuvalet deliği dolu ise elinize bir sürü para geçer veya oldukça büyük bir servete sahip olursunuz. Bu rüya yüklü bir ganimete konmaya, para kazanmaya, işinde yükselmeye ve mevki elde etmeye işarettir.

Rüyada elinde bir sopa ile tuvaletin deliğini karıştıran kimse iş yaşamında bazı kararsızlıklar yaşar ve bunun sonucunda da birden fazla iş değiştirmek zorunda kalır. Bu rüya kişinin finansal konuları ile ilişkilidir. Yani bu rüyayı gören kimse maddi anlamda ya çok zengin olur veya eline geçen fırsatları değerlendiremeyerek zor bir duruma düşer.

Rüyada başkasının tuvaletini temizlemek bu rüya yolcular için yakın zamanda sağ salim memlekete dönmeye; hapiste olanlar için özgürlüğe; zorda kalanlar için tüm sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Abdest bozmak gerçekte de insana ferahlık veren bir eylem olduğu için rüyada görülürse rahatlamaya, kendisini her türlü üzüntü ve kederden uzaklaştırmaya ve her anlamda mutluluğa işaret eder.

Rüyada büyük abdest bozan kişi her ne sıkıntısı varsa hepsinden kurtularak rahatlığa ve kolaylığa kavuşur. Bu rüyayı gören kimse her anlamda mutlu olacağı bir hayata kavuşur. Özellikle çok sıkıntılı bir hayat yaşayan, borçlu olan, korkusu bulunan bir kimse bu rüyayı görmüş olsa, her ne olursa olsun o sıkıntısı çok yakın bir zamanda tamamen biterek yerini ferahlamaya bırakır. Uygun olmayan bir yere abdest bozmakta ise hayır yoktur. Bu rüya toplum içinde küçük düşmeye, sıkıntı yaşamaya veya maddi anlamda bazı zorluklara yorulmaktadır.

Rüyada pis tuvalet görmek; rüya sahibinin iş hayatında yaptığı atılımlar ve gösterdiği başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine aldığı kararlarda doğru ve sağlam adımlar atacağına çevresinde ki insanlara karşı dikkatli davranan titiz olan ve iyimser bir hali olan kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler başarılı, tuttuğunu koparan, liderlik vasfına sahip aynı zaman da dinin vazifelerini yerine getiren iyi huylu kimselerdir.

Rüyada pis tuvalete girmek; hane içinde bolluğa ermeye, kısmetli hayırlı bir işe niyetlenmeye, hane içinde birliğin ve beraberliğin hiç bozulmamasına, hayatı boyunca hiç bir şekilde maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine aynı zaman da kısa süreli seyahatlere çıkmaya yorumlanır. Rüyada tuvalete giren ya da tuvalette oturan bir kişi günahlarından arınır tövbe eder geçmişinin geride bırakır.

Rüyada pis tuvalete oturmak; rüya sahibinin kazancını ve birikimini saklayıp ileriye dönük hayatını garanti altına alacağına çevresinden ve herkesten uzak bir hayat kuracağına bu dünyada sadece kendi çıkarları uğruna hareket edip kimseye yardım etmeyen bir yapıya sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada pis tuvalet temizlemek; rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük sıkıntı yaşayacağına bu sıkıntıların kişide maddi anlamda büyük kayıplar vermesine neden olacağına aldığı kararlar ve yaptığı işlerde çıkışa gidiyim derken dahada batak vereceğine ve çevresinde kimseyi bulamayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sıkıntı ve maddi zorlukların yanı sıra ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına ve kısa zaman içerisinde toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada pis tuvalet yıkamak; rüyayı gören kimsenin bir ömür emek harcayıp biriktirdiği parasını hayırlı bir yatırıma bağlayacağına, fakir ihtiyaç sahibi insanlara yardım edeceğine, geri kalan hayatını maddi çıkarlar ve dünya nimetlerine harcamaktan sa ibadete yönelip kendi köşesine çekilmeye yorumlanır.

Rüyada tuvalet görmek; hane içine ve aile içinde yaşayan bireylere işaret eder. Rüyada görülen tuvalet hane içinde olumsuz yaşanan durumlara, sıkıntılara düşmeye, maddi zorluklara, anlaşmazlıklara aynı zaman da kişinin alın teriyle kazandığı mala mevki ve yüksek makama ermeye yorumlanır. Rüyada küçük ve pis bir tuvalet görmek bunun tam aksine zenginlik ve çok para anlamına gelir. Bir erkeğin rüyasında küçük ve pis bir tuvalet görmesi demek, eşinin kendisine sevgi ve ilgi duymadığı anlamına gelir.

Rüyada temiz tuvalet görmek; ev sahibine ve kadına işarettir. Rüyada görülen kadın ağır başlı, hanım efendi, cefakar kişidir. Bu rüyayı gören kimseler işine ve evine bağlı ağır başlılığı ve yardım sever bir özelliğe sahip insanlara yardım etmekten çekinmeyen kazancının büyük bir bölümünü yardıma muhtaç kişilere adayan iyi huylu temiz kalpli insanlara işaret eder. Temiz tuvalet sadık ve sabırlı bir kadın anlamına gelir.

Rüyada tuvalete düşmek; genellikle haram mala veya paraya işarettir. Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.

Rüyada tuvalet yapmak; rüyasında tuvalet yapan bir kimse dünya nimetlerine düşkün sadece çıkarları ve hırsları uğruna yaşayan maddi hırslarına düşkün dinden kurandan uzak kendisini hayatın verdiği süslerine ve eğlencesine kaptıran insanlara işaret eder. Rüyada tuvalet yapan kimse dünya için çalışır çabalar ve haksız kazançlar elde eder.

Rüyada tuvaletin kapısını görmek; bu rüya genellikle kişinin hem özel hem de iş hayatında birçok nimet elde edeceğine, bu nimetler sonucunda da istediği gibi bir hayat yaşayacağına işarettir. Tuvalet kapısı bazen de gören kişinin geçimini sağladığı yollardır. Rüyada görülen tuvalet kapısı aynı zaman da ufka aydınlığa açılan kapı olarak ta bilinir.

Rüyada tuvalet deliğini karıştırmak; rüyasında elinde sopa ya da herhangi bir cisimle tuvalet deliğini karıştırmak iş hayatında bazı kararsızlıklar yüzünden iş değişiklikleri yaşayacağına bir türlü istediği huzur bulduğu bir işe giremeyeceğine işaret eder. Bu rüya kişinin finansal konuları ile ilişkilidir. Yani bu rüyayı gören kimse maddi anlamda ya çok zengin olur veya eline geçen fırsatları değerlendiremeyerek zor bir duruma düşer.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3905