Rüya tabiri ara

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada tuvalet temizlemek, rüyayı gören kişinin yaşadığı hayatın değişeceğine, huzurunun ve mutluluğunun bozulacağına delalet edip hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz.  Rüya sahibinin işsiz kalacağına, evsiz kalacağına, geçimini sağlayacak olan kazancı elde etmekte bile güçlük yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin geçim sıkıntısı içine düşeceğine, çok büyük bir çıkmaz içinde kalacağına, ele güne muhtaç olmaya son kuruşuna kadar kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Tuvalet Pisliğini Temizlediğini Görmek

Rüyada tuvalet pisliğini temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda içinde maddi anlamda oldukça büyük bir zarar ile karşılaşacağına delalet eder. Sahip olduğu malı kaybetmek zorunda kalacağına yorumlanıp ayrıca birimi ya da kazancı ne var ise hepsini bir anda yitirecek olmaya, başkalarına muhtaç hale gelmeye delalet eder. Rüya sahibini zorluk ve zahmet ile biriktirdiği tüm kazancını bir anda yitireceğine yorumlanıyor.

Rüyada Tuvaletten Kaka Temizlediğini Görmek

Rüyada tuvaletten kaka temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin şansız olduğu bir döneme gireceğine bu dönem içinde kısmetinin kapanacağına, ne yaparsa yapsın başarı sağlayamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçimini ve hayatını devam ettirebilecek olan geliri elde etmekte bile zorluk yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret olarak kabul edilir. Rüyada tuvalette bulunan kakayı temizlediğini görmek hayırlı bir rüya olarak kabul edilmeyip rüya sahibinin borçlu olacağına ve ödeme yapmakta oldukça zorlanacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1642