Rüya tabiri ara

Cover Image

Tuvalet Taşması

Temmuz 4, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada tuvalet taşması görmek, rüya sahibinin aile içi yaşadığı sorunlara çözüm bulmak amacıyla hazırladığı aktivitelere yorumlanır. Kişinin rüyasında tuvalet taşması görmesi, rızkının genişleyerek bol kazançlı yatırım sağlayan işlere gireceğine işaret eder. Rüyada tuvalet taşması görmek, ayı zaman da hayırlı kısmete, müjdeli habere, evlat sahibi olmaya, size sunulan hayatı doyasıya yaşamaya tabir edilir. Bu rüya bazen de çevrenizdeki fitne fesat kimselerden göreceğiniz tatsızlıklara, size zarar vermek isteyen art niyetli kimselere ifade edilir.

Rüyada Tuvalet Taşması Görmek Nedir?

Rüyada tuvalet taşması görmek, tuvalet taşması rüyası genel olarak bol rızka tabir edilip kişinin elde edeceği servetine, maddi anlamda rahata ermesine tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler maddi ve manevi anlamda her türlü sorunlardan ve sıkıntılardan uzak olup hayatı arzuları doğrultusunda amaçsızca yaşarlar. Ünlü rüya alimlerimiz görülen bu rüya hakkında olumlu bir çok anlamda yorumlar dile getirmiş rüyanın kişi üzerindeki etkilerinden bahsetmiştir.

Rüyada Tuvalet Çukurunun Taştığını Görmek

Rüyada tuvalet çukurunun taştığını görmek, yakın zaman da servet sahibi olmaya, hazır mala konmaya, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli hoş vakit geçirmeye yorumlanır. Rüyasında tuvalet çukurunun taştığını gören kimse, durağanlıktan çıkarak hayatını eğlenceli yaşayan, bilinçli kimselerdir.

Rüyada Tuvalet Suyunun Taştığını Görmek

Rüyada tuvalet suyunun taştığını görmek, kişinin hayalinde kurduğu tüm dileklerini gerçekleştirerek hayırlı kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kazandıkları rızklarını bir çok hayırlı işte kullanarak ileriye dönük hayatını garanti altına alır. Rüyada tuvalet suyunun taştığını görmek, aynı zaman da yakın da çıkacak cenazeye, sevdiğiniz kimseyi kaybetmeye, sıkıntıya tabir edilir.

Rüyada Tuvaletin Tıkanıp Taştığını Görmek

Rüyada tuvaletin tıkanıp taştığını görmek, rüya sahibinin yakın zaman da servete konarak mal mülk sahibi olacağına, alın teri dökmeden elde ettiği rızkları ile bir çok ihtiyacını fazlasıyla gidereceğine yorumlanır. Rüyasında tuvaletin tıkanıp taştığını gören kimse, kazandığı malının zekatını ihtiyaç sahibi kimselere vererek üzerindeki manevi yükü atmanın huzuru içine girer.

Rüyada Tuvaletin Dolup Taştığını Görmek

Rüyada tuvaletin dolup taştığını görmek, kişinin elinin bollaşmasına, rızk kapılarının sonuna kadar açık olmasına, girdiği her işte başarılı olup kısa sürede kariyer hayatında önemli noktalara geleceğine yorumlanır. Rüyasında tuvaletin dolup taştığını gören kimse, mal mülk sahibi olup kısa zaman da servetinin keyfini sürer.

Rüyada Tuvalet Taşması Görmek Alimlerin Açıklamaları?

Seyyit Süleyman Yorumu, rüyada tuvalet taşması görmek, kişinin eğlenceli hayatına, sık sık seyahetlere çıkmasına, eline geçecek parasını amaçsızca yarınını düşünmeden harcamasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler beklentilerin den uzak hayatı olduğu gibi yaşarlar.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada tuvalet taşması görmek, dinden uzaklaşmaya, hayır olmayan yolda ilerlemeye, İslamın güzelliklerini görmek yerine şeytanın yolunu seçmeye tabir edilir. Kişinin rüyasında tuvalet taşması görmesi, yakın zaman da hanesindeki çıkacak olan cenazeye işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1140