Rüya tabiri ara

Rüyada Tuvalet Taşması

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada tuvalet taşması görmek bazı tabirciler tarafından şöyle yorumlanmaktadır. Bu rüyada tuvaletin taşması ile birlikte orada bulunan eşyalar ve yerler kirlenmez ise bu rüya hayırla yorumlanmaktadır. Aksi bir durum yani etraf kirlenirse kişinin hayalini kurmakta olduğu şeyleri elde edemeyeceği yönünde yorumlar bulunmaktadır. Diğer bir tabire göre ise aile içerisinde bir kişiden dolayı çıkmış olan ve bütün aile bireylerini üzen olaydan beraat etmeye ve feraha kavuşmaya yorumlanmıştır. İçsel karmaşadan kurtulmaya ve psikolojik bunalımdan çıkmaya delalet etmektedir. Aynı rüyanın bir diğer tabiri ise, para ile yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiye çok yüklü miktarda para geleceği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Tuvalet Görmek.
Bir kişi rüyasında tuvalet gördüyse rüyasının manası şöyle yorumlanmıştır. Rüyada görülen tuvalet maddi darlığın meydana geleceğine ve bu darlığın belli bir süreden sonra ortadan kalkacağına delalet eder. Kişinin rüyasında görmüş olduğu tuvalet temiz ise, elde tutulan paranın bir miktarının elden çıkacağına, kirli tuvalet ise bol miktarda miras yada para elde edileceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Tuvalet Temizlemek.
Bir kişi rüyasında tuvalet temizlediğini görmüş ise, işlemiş olduğu günahlardan dolayı bol bol tövbe etmesi gerektiğine delalet eder. Kişi için rüyasının tabiri şu şekilde devam etmektedir. kişinin hayatında var olan sıkıntılarını kendi çabası ile aşacağına ve tabir yerinde ise tırnakları ile kazıyarak çıkacak olduğu zorluktan ferah günlere kavuşacağına delalet eder. Alimlerin bazılarına göre ise bu rüya, bolluk bereket ve maddi anlamda feraha kavuşmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Tuvalet İçerisine Düşmek.
Bir kişi rüyasında tuvaletin içerisine düştüğünü görse, kendisi için rüyası şöyle yorumlanmıştır. Sıkıntılı bir dönemin içerisine gireceğine ve bu sıkıntıların belli bir süre sonra yine kişinin kendi çabaları ile kaybolacağına delalet eder. Düşülen tuvalet kötü kokuyorsa ve içerisinde bulunan pis şeyler üzerine bulaşıyorsa bu kişinin hayatında bulunan vefasız ve kötü arkadaşları tarafından gelecek olan sıkıntılı durumlar ile yorumlanmıştır. Bir kişi temiz pak bir tuvalete düştüğünü gördü ise o kişinin hayatına iyi ve temiz bir kadın gireceğine ve bu kadının kişiye her konuda faydalı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek.
Rüyada görülen alafranga tuvalet, kişinin duygusal hayatında yaşayacağı sıkıntılı anlar ile yorumlanmıştır. Rüyada alafranga tuvalet görmek kişi için bir diğer tabir ise, eski yıllardan tanıdığı bir yada daha fazla kişilerin ortaya çıkıp huzursuzluk çıkaracağına ve şimdiki eş yada sevgili ile aranın bozulacağına yorumlanmıştır. Bir kişi Rüyasında alafranga tuvalet içerisine ihtiyaç giderdiğini gördüyse kişi içinde bulunduğu zorluklardan kurtulacağına ve huzurlu, mutlu günler yaşayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada tuvalet temizlemek, gören kişinin kendisini tuvalet temizlerken görmesi, karşılaştığı sorunların çözüleceğine ve işlediği günahlar nedeni ile tövbe edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin helal rızık elde edeceğine ve dünyadaki huzurunun artacağına da yorumlanmaktadır. Bazı rüya alimleri ise rüyada tuvalet temizlemeyi, kişinin yaşadığı sıkıntılardan kendi çabası ve uğraşlarıyla kurtulmasına tabir edildiğini belirtmişlerdir.

Rüyada tuvalete düşmek, içinde bulunulan durum nedeniyle rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. Rüyada düşülen tuvalet şayet pis ve kötü kokuluysa, gören kişiye hayrı dokunmayacak insanların etrafında olduğuna ve kişiye zarar vermeye çalıştıklarına, temiz bir tuvalete düştüğünü görmek ise, hayırlı bir kadının rüya sahibinin hayatına gireceğine ve kişiye hemen hemen her konuda yardımcı olmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada alafranga tuvalet görmek, gören kişinin duygusal hayatında bazı sorunlarla karşılaşacağına, eşine ya da sevgilisine güvensizlik hissettiğine, eski zamanlarda yaşanmış olayların kişiyi ve ilişkisini etkileyeceğine işaret eder. Alafranga tuvalette kişinin tuvaletini yaptığını görmesi, içinde yaşadığı huzursuzluktan, sıkıntılardan ve yaşadığı stresten kurtulacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada tuvalet taşması, gören kişinin aile bireylerinden birinin yol açtığı sorunlardan kurtulmaya, kişinin duygusal hayatında yaşadığı karmaşıklıklardan sıyrılıp, mutluluğu yakalayacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada tuvaletin taşması gören kişinin eline çok yüklü bir miktarda para geçeceğine, mal ve mülk sahibi olacağına ve servet sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada tuvalet taşması maddi anlamda yaşanan sıkıntılardan kurtulmaya ve servet sahibi olmaya işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3084