Rüya tabiri ara

Rüyada Tuvalet Deliği Görmek

Nisan 5, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada tuvalet deliği görmek, aile bireylerine ve haneye işaret eder. Aile içinde yaşanacak olan problemlere tatsızlıklara işaret eder. Kişinin hayatını sürdürmesi için çalışmasına, alın terine, eşiyle vakit geçirmesine, öğrenci veya bekar evine, küçük bir iş yerinin pisliğine delalet eder. Rüyadaki tuvalet deliği temiz ise, evin hanımının işlerini çok düzenli, temiz, tertipli yapmasına işaret etmektedir. Temiz tuvalet deliği aynı zamanda kısıtlı olan bütçe ve maddi zorluklar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada pis tuvalet deliği görmek ise bolluk, bereket, para, kazanç, zenginlik anlamına gelmektedir. Bir erkek ise tuvalet deliğini gören ve pis ise eşinin rüya sahibini çok sevmediği, ondan soğuduğu, ona ilgi duymadığı anlama gelmektedir.

Rüyada tuvalet deliği görmek, rüya sahibinin rızk için çalışıp çabalamasına, kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntıların olmasına, eşiyle birlikte baş başa kalmaya ve kimi zamanda mutlu olmasına delalet eder. Temiz tuvalet deliği erkeğin eşinin iyi davranmasına ve iyi hal tavırlarına, itaatli ve uyumlu olmasına, işaret edilmektedir.

Rüya sahibinin ailesinin sıkıntı ve kaderine, çalışıp gayretine ve onların paralarını kısmasına işarettir. Tuvalet deliği, yalnızlık evi, rahatlık, temizlik ve fikirdir. Rüyada tuvalet deliğinin taşması, rüya sahibi erkeğin eşinin hamile haberi alacağına ve rüya sahibinin zenginlik içinde olup eşine yardımcı evine temizlikçi çağırmasına işaret etmektedir. Eğer tuvalet deliği kokusuz temiz ise erkeğin eşinin iyi geçimli olmasına fakat kadının eşinin ise iyi geçimli olmadığına delalet eder. Rüya sahibinin aslında çok bonkör olduğu anlamına gelir. Eğer evli ise eşinin parasını savurmasına ve maddi anlamda çok dara sokacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok zengin olacağına ve bütün hayallerini karşılayacağı anlama gelir. Bolluk ve berekettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3167