Rüya tabiri ara

Rüyada Tütün Görmek

Aralık 31, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Tütün görmek, işlerin alt üst olmasına ve ortaklıkların bitmesine, hayatının karışmasına, çeşitli maddi sıkıntılar yaşamasına ve bu sıkıntılarda dolayı aile içinde meydana gelecek geçimsizliğe işaret etmektedir. Rüya sahibi için fazlasıyla zorlu geçecek bir dönemin kapıda olduğunun göstergesidir. Tüm düzenin bozulmasına yorulur. İslam alimlerine göre bu rüya iç daralmasına, çeşitli sıkıntılara, baş gösteren sorunlara ve içinden çıkılmaz sıkıntılara yorulur. Tütün sarılıp yakıldıktan sonra söndürülür ise sıkıntıların da sona ereceğine dalalet eder.

Rüyada Tütün görmek, İbn-i Sirin (r.a) tarafından iç sıkıntısına, aile içi çatışmalara, işlerin ve düzenin bozulmasına, ailesinden uzakta kalmaya ve bu sıkıntıları atlatmanın biraz zaman alacağına yorulur. Rüyayı gören kişi eğer evli değilse bu evlilik yapamayacağına ya da yapacağı evliliğin kendisine hayır sağlamayacağına dalalet eder. Bu sebeple dikkatli olunması gereken bir rüyadır. Bu rüya genel anlamda kıtlık, darlık gibi olumsuz durumlara yorulur. Eğer tütünden duman çıkıyorsa bu durum sıkıntıların git gide büyüyeceğine dalalet eder.

Bu rüya kişinin yaptığı hataları ve yanlışları fak etmeden ısrarla sürdürmesine dalalet eden uyarı niteliğinde bir rüyadır. Bu durumundan dolayı sorunların ve sıkıntıların zuhur edeceğine, git gide büyüyeceğine yorumlanır. Bazen de tütün kırmak çevresinde bulunan sahtekar ve hilebaz insanlara yorulur. Kimi zaman da bu rüya kötü giden sağlık durumuna işaret eder.

Bu rüya gurbete işaret eder. Ekmek parası için gidilecek olan uzak yollar ve gerekli kazancın elde edileceğine yorulur. Bazen de bu rüya birine çok büyük bir iyilik yapacağınıza dalalet eder.

Bu rüya maddi ve manevi anlamda refaha dalalet olur. Çekilen sıkıntıların son bulacağına ve hayatına çeki düzen vermeye yorulur. Bazen de sıkıntı çekmeden elde edilen mala, paraya, varlığa, aile hayatının yoluna girmesine dalalet eder. Kimi zamanda kişinin yaşadığı belli hazların bedelini vakti gelince ödeyeceğine de yorulur.

Rüyada görülen tütün tarlası kişinin tüm yaşam enerjisini kaybedeceğine, herhangi bir hastalık yaşayarak ya da psikolojik olarak elindeki kolundaki dermanı kaybedeceğine, bu sebeple işlerinin git gide kötüye gideceğine dalalet eder. Kısa zamanda kendini toparlamazsa hayatındaki tüm dengelerin bozulacağının da en açık göstergesidir.

Bu rüya büyük sıkıntılar yaşamaya, bu sıkıntıları uzun süre baştan gitmeyeceğine, hayatının tüm düzeninin bozulacağına ama bir süre sonra her şeyin yoluna gireceğine, dengelerin düzeleceğine huzur ve mutluluk içinde bir hayat süreceğine ve eski günleri kısa sürede unutacağına da dalalet eder.

Rüyada sigara ya da tütün içmek büyük sıkıntılara, malda azalmaya, fakirlik yaşamaya, buhranlı bir ömür sürmeye ve bu sıkıntıların uzun süre devam edeceğine yorulur. Rüyayı gören kişi uzun süre sıkıntılarla savaşacak ve başını kaldırması zaman alacaktır.

Neşeli ve yolunda giden bir ömrün bir anda değişeceğine, morallerin bozulacağına, ortalığın karışacağına dalalet eder. Ağız tadının kaçmasına ve sorunların büyümesine, ayrılıklar yaşamaya yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3467