Rüya tabiri ara

Rüyada Turşu Yemek

Kasım 15, 2018 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada turşu yemek, rüya sahibinin mesleki anlamda gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde başarı sağlayacağına, bu başarılar sayesinde farklı yerlerden iş teklifi alacağına, teklifleri değerlendirerek en uygun teklifi kabul edeceğine ve bu iş sayesinde büyük kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada biber turşusu yemek, rüya sahibinin bazı dedikodular nedeniyle eşiyle yaşayacağı tartışmaya yorumlanır. Eşi ile yaşayacağı tartışmalara neden olan kişilerin bu tartışmaya çok sevineceğine işarettir. Rüya sahibi eşi ile tartışmadan dolayı eşine küserek kendini başka işlere vereceğine ve bu işlerde verimli olamayacağına işaret eder. Rüyada biber turşusu yemek aynı zamanda iş yaşamında devamlı zarara uğrayacağına ve eşi ile konuşup anlaşarak sorunların çözümlenmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada lahana turşusu yemek, uzun süredir yaşanan ciddi bir hastalıktan kurtulmaya, sağlık kazanılacağına ve uzun yıllar sağlıklı bir şekilde yaşanılacağına işaret eder.Rüyada salatalık turşusu yemek, rüyada salatalık turşusu yemek çok güzel yorumlanan bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin iş ve özel hayatında yaşayacağı üzüntü ve sıkıntılı olaylara, her geçen gün sıkıntının artacağına ve bu nedenle çok zor anlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada havuç turşusu yemek, güçlük sonucu istenilen paraya, uğraş vererek istenen itibara, mağlubiyetten sonra kazanılan zafere işaret eder. Aynı zamanda zorluk sonucu alınan müjdeli habere, sıkıntı sonrası yaşanan feraha, hak edilen zenginliğe işaret eder.

Rüyada turşu suyu içmek, rüyayı gören kişinin maddi anlamda çok büyük sıkıntı yaşayacağına, iş hayatının kötüye gideceğine, sorunların her geçen gün daha da büyüyeceğine ve bu durumlardan dolayı ciddi anlamda problemler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yeşil fasulye turşusu yemek, zor günlerden sonra ulaşılan feraha, özlem duyulan iyiliğe, güçlük sonucu yakalanan güce, umutların tükendiği anda hayali kurulan yaşama işaret eder. Başka bir yoruma göre rüyada yeşil fasulye turşusu yemek, kazançlı yatırımlar yapılacağına, başarısız bir işten sonra beklenen toplu paraya, sıkıntıların ardından hak edilen helal kazanca işaret eder.

Rüyada turşu yemek ve görmek, genellikle iyiye yorumlanmaz. rüyada turşu yemek rüya sahibine bile faydası olmayacak bir işin peşinden koşacağına ve sonuç olarak hüsrana uğrayacağına işaret eder. Rüyada turşu yiyen ya da gören kişinin olmadık hayaller kurduğuna ve bu hayallerin peşinden gereksiz yere koştuğuna işaret eder. Rüyada turşu yemek rüya sahibinin yaşadığı sıkıntı, üzüntü ve sorunlar olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi bir olay karşısında ilk önce mutlu olsa da daha sonra ciddi anlamda üzüntü yaşayacağına delalet eder. Rüyada turşu yiyen kişinin çok ani kararlar aldığına ve kişinin çok uçarı bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada turşu görmek, rüya sahibinin ağız tadının ve kurulu düzeninin bozulacağına işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntı çekeceğine, başına talihsiz olayların geleceğine ve bu olaylar nedeniyle canının çok sıkılacağına işaret eder. Rüya sahibinin yapmış olduğu tüm emeklerin heder olacağına, umutlarını yitireceğine, gergin, huzursuz, mutsuz günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada turşu dükkanı görmek, gelecek için yapılan yatırımlara delalet eder. Rüya sahibi elde ettiği kazancı biriktirerek ilerleyen zamanlarda zor günler için kullanma kararı alır. Rüyasında turşu dükkanı gören kimse elindeki mal varlığını gereksiz yere harcamaktan kendini alıkoyar.

Rüyada kelek turşu görmek, rüyayı gören kişinin ayağına kadar gelecek bir fırsatı temsil etmektedir. Çoğu rüya tabircisine göre ise bu fırsat iş hayatıyla alakalıdır. Rüyasında kelek turşu yediğini gören biri iş hayatında önüne sunulan fırsatları en iyi şekilde kullanacak demektir.

Rüyada sirkeli turşu görmek, bazı olumsuzlukları beraberinde getirir. Ancak bu olumsuzluklar uzun süreli olmayacak ve ailenin birlik olması ile kolayca çözüme kavuşacaktır.

Rüyada acı biber turşusu yemek, rüya sahibinin, sevdiği birinin davranışından ötürü kalbinin kırılacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi ailesi veya arkadaşları tarafından üzüntüye uğratılır.

Rüyada domates turşusu yemek, iki dost arasında çıkan bir kavga ile düşmanların mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimse, yakın bir dostu ile tartışacak ve bu durumdan düşmanları büyük bir zevk alacaktır. Rüyasında domates turşusu yediğini gören biri, düşmanlarını sevindirecek bir davranışta bulunacak demektir.

Rüyada turşucuya gitmek, kişinin kısa zamanda evlilik ile sonuçlanacak bir ilişkiye başlayacağına işarettir. Rüyayı gören, yeni tanışacağı biri ile ciddi düşünecek ve onun kendisi için uygun olduğunu görecektir. Birçok tabirciye göre ise bu ilişki her iki taraf için de hayırlı olacaktır.

Rüyada birine turşu vermek, aile içindeki bir düşmanı temsil eder. Bu düşman kötü emeller ile hareket ederek sinsi planlar yapmaktadır. Rüyasında birine turşu verdiğini gören kimsenin düşmanı uzaklarda değil, tam da ailenin içindedir.

Rüyada canı turşu çekmek, özlemle beklenen birinin sonunda geleceğini göstermektedir. Rüya sahibi uzun zamandır yollarını gözlediği bu kişiye sonunda kavuşacak demektir. Rüyasında canının çok fazla turşu çektiğini gören biri yakın zamanda bir akrabasının gelişi ile mutluluk yaşayacak ve özlemini giderme fırsatını kendisinde bulacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3591